reklama
| Login: | kubela |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 31.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 08.01.2008, 18:24 |
| Punkty: | 8 931 |
| Wiek | |
| Status | offline |
| Opis | Mam downa |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Pracujemy na budowie jako operator wózka widłowego i przestawiamy palety pod dźwig. Sterowanie strzałkami i spacją. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Biegnij jak najszybciej omijając przeszkody, żeby zdążyć na autobus. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Gra z serii Iniemamocni.Trzeba przeskakiwac nad domami i omijać przeszkody. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Musimy ułożyć kwadraciki tego samego koloru, Klikając na kwadracik na chwilę się zatrzymuje... oczywiście nie jest to takie proste ;). |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Chodzona bijatyka w mangowym klimacie. Sterowanie: Z - ciosy X - ciosy C - moce (czary) |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Rozstaw swoich zawodników na polu gry, steruj atakującym lub obrońcą i zdobywaj punkty. |
| Treść komentarza: | nuda nuda i jeszcze raz nuda nuda |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Chodzimy śmiesznym stworkiem i demolujemy wszystko co spotkamy po drodze. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Gra na podstawie znanego filmu z Davidem Hasselhoffem. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Pokonaj strażnika i zabierz kamień! |