reklama
| Login: | kubela |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 31.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 08.01.2008, 18:24 |
| Punkty: | 8 931 |
| Wiek | |
| Status | offline |
| Opis | Mam downa |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Zbierz klucze, aby odzyskac skradziony skarb! Przed rozpoczęciem przeczytaj wskazówki w grze! |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Nareszcie jest długo oczekiwana częsć druga Break In! Super gra! Omijaj strażników i dojdz do celu! Używaj do tego takich bonusuw jak okulary czy komurka - lecz najpierw musisz je zdobyc. Trzeba sie pogłówkować żeby dojść do wyjścia! |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Musisz ustawiać 3 tekie same słodycze w jednym rzędzie po trzy lub więcej. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Druga część wyścigów konno. Teraz mamy lepszą grafikę i trochę utrudnioną jazdę. Z,X - jazda Spacja - skok |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Wejdź w świat Power Rangers! |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Zbierz wszystkiie gadżety, nie daj złapać się wrogim postaciom i dojdź do wyjścią. Grafika nie zabija, ale miodnośc gry jest spora. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Chwytasz za lód i puszczasz jak najdalej. Za Lud chwytamy myszką. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Poprostu odbijasz piłkę :D |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Twoim zadaniem jest dojechać na deskorolce do mety, jednak na drodze czekają na ciebie niemiłe niespodzianki. Bądz ostrożny! |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Jedna z najlepszych ulicznych bijatyk (z tą różnicą że w głównie posługujemy się tutaj mieczem samurajskim) w jakie, by można w sieci kiedykolwiek zagrać! Dobra grafika, fajna muzyczka i wręcz przytłaczająca grywalność, przyprawiona sporą paletą efektownych combosów. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Z - atak 1 X - atak 2 C - blok Spacja - bieg A - atak specjalny S, D - wybór AS Z + X + Z + X - combos (przykładowy) Mała rada: warto próbować różne klawisze, gdyż nieraz wychodzą combosy krojące wszystko i wszystkich na około. |