reklama
| Login: | kubela |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 31.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 08.01.2008, 18:24 |
| Punkty: | 8 931 |
| Wiek | |
| Status | offline |
| Opis | Mam downa |
| Treść komentarza: | daję 3 bo troche nudne |
| Treść komentarza: | na zachęte dam tą 3 |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Znajdź rozwiązanie. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Sokoban to typ gry logicznej, w której wcielasz się w rolę magazyniera. Twoim zadaniem jest przetransportowanie we wskazane miejsca skrzyń z towarami. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Bardzo oryginalnie zrealizowana bijatyka w formie... strategiczno-taktycznej. Sztuka walki w Clash of The Idiots to pseudo wrestling, bo nie można tego "czegoś" w wykonaniu Eddów nazwać inaczej. Porządna, kreskówkowa grafika i z pozoru poważna muzyka nadają grze specyficzny klimat. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Niszczymy kolejne fale wrogich statków i zbieramy power-up'y by ulepszyć swój pojazd. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Sprawdź czy nadajesz się na bohatera? Sterowanie: W,S,D,E - poruszanie się J - ciosy H - skoki J+K - czar U - moce |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Strzelaj celnie z lasera, a czeka Cię nagroda |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | HICIOR Super bijatyka podobna do Dad'n Me. Niezwykle grywalna i wciągająca! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Waszym zadaniem jest rzucanie w nauczyciela kredą, jednak on nie pozostaje nam dłużny. Uniki robimy strzałkami lewo-prawo, a rzucamy spacją. Koleżanka z ławki zaopatruje nas w kręde, abysmy mieli czym walczyć. |