reklama
| Login: | krzyzu |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 12.12.2007r. |
| Ost. logowanie: | 25.12.2007, 16:34 |
| Punkty: | 5 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | jak zrobić dyskorolke? mam już 3 mln xD po 999999 akcji i all ... staty po 600 a niewiem jak zrobić dyskorolke. Na auto potrzeba 350inta i klikamy na nie i robimy na klucz... Puzniej naciskamy C. |