reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: krzysio11

Login: krzysio11
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.12.2012r.
Ost. logowanie: 06.08.2014, 11:23
Punkty: 237
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 10.07.2014r.

krzysio11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zamek jest w stanie oblężenia przez ogromne siły nieumarłych. Rozstaw swoich wojowników w strategicznych miejscach, by zapobiegli ich atakom. Ulepszaj broń, zakupuj nowe, coraz mocniejsze umiejętności w celu pokonania wszystkich nacierających zombie.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 09.07.2014r.

krzysio11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Traf w jabłko leżące na głowie pijaka.

niedziela, 06.07.2014r.

krzysio11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Stwórz własnego ziomala z South Park.
krzysio11 skomentował
Miniaturka gry: Alchemy Alchemy
(395)
Treść komentarza: fajna gra i do ulu
krzysio11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Szybki rozwój cywilizacyjny spowodował szkody dla środowiska. Globalne ocieplenie, skażenie mórz i oceanów, degradacje ziemi... Zamieszkałeś więc na małej, spokojnej wyspie, o której niestety dowiedziano się ze zdjęć satelitarnych... a chciałes zacząć wszystko od początku! Twoim zadaniem jest odpowiednio dbać o wyspę tj. sadzić roślinki itp. oraz dbać, by odpowiednio się rozwijała, chronić ją i nie dopuścić do destrukcyjnych działań cywilizowanych przybyszy. Miernikiem Twoich poczynań jest wskaźnik zdrowia wyspy (po prawej stronie ekranu).
Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Q oraz E - wybór narzędzi
LPM - użycie narzędzi (klawisz akcji)

sobota, 28.06.2014r.

krzysio11 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wkrocz do magicznego świata RPG.

piątek, 16.05.2014r.

krzysio11 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nowe ekscytujące przygody wyspiarzy czekają na Ciebie. Twoim zadaniem jest uratowanie przyjaciela naukowca, który wyruszył w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu zaginionej Atlantydy. Co prawda ją znalazł, ale został pojmany przez zamieszkujących ją Atlantydów. Misję ratunkową rozpoczynasz od eksploracji podwodnej części wyspy, zamieszkiwanej przez morskie stworzenia jak na przykład kraby, ośmiornice, ogromne ryby i piranie. Warto zwrócić uwagę na bogatą w różne gatunki wielobarwną florę. Ten piękny widok wcale nie oznacza, że jest tam łatwo i bezpiecznie. Jednakże na pewno gorzej jest na odsłoniętych terenach legendarnej Atlantydy, zwłaszcza w pobliżu aktywnego wulkanu. Dzięki temu dowiadujesz się, że Atlantyda nie została całkowicie zalana...

czwartek, 15.05.2014r.

krzysio11 skomentował
Treść komentarza: zarąbista gra
krzysio11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Tysiąc lat temu przed erą zombi nie żyli bohaterowie, którzy znali technologię - liczyła się tylko siła ciała i umysłu oraz dobrze naostrzony oręż, który służył do walki z Ciemnym Zakonem.

Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
J lub Z - atak
K;L lub X;C - umiejętności
P - pauza
krzysio11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra twórców wielokrotnie nagradzanej "Mythic Fort Defense" oraz wysoko ocenianej "Siege Knight" będąca ich duchowym następcą.

Wciel się w rolę samotnego wartownika wieży obronnej na granicach królestwa i podejmij walkę z nacierającymi hordami mitycznych stworzeń.
Podróżuj przez 8 pięknych, ręcznie rysowanych światów, od gęstych lasów Wildwood po ogniste szczyty Molden. Stocz bitwy z 4 unikalnymi bossami, z których każdy posiada własne zdolności i ataki. Strzelaj, wysadzaj, zamrażaj, pal i niszcz swoich wrogów przy pomocy 16 unikalnych czarów. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

W skrócie: mnóstwo czarów, mnóstwo unikalnych opcji i mnóstwo zabawy!
Gracze online (3):
Polecamy: