reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: krzysieksz11

Login: krzysieksz11
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.11.2008r.
Ost. logowanie: 16.07.2013, 17:42
Punkty: 293
Wiek 34
Status offline
Opis

wtorek, 16.07.2013r.

krzysieksz11 zagłosował
Miniaturka gry: Sinjid Sinjid
(101)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Shinobi został wrobiony w śmierć swojego mistrza. Po siedmiu latach więzienia, otrzymuje ostatnią szansę, by walczyć o swoją wolność. Odnajdź zabójcę swojego mistrza. Nie jest to łatwy cel, gdyż przed nami naprawdę długa droga i masa tajemnic do rozwikłania. Przyjdzie nam walczyć z wieloma wrogami, rozwijać swoje bojowe umiejętności i zarządzać ekwipunkiem niczym w klasycznym RPG. Do wyboru 3 profesje postaci!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
1-9 - atak i inne umiejętności
Spacja - klawisz akcji
Z - karta postaci
X - ekwipunek
C - karta umiejętności

niedziela, 02.09.2012r.

krzysieksz11 skomentował
Treść komentarza: Na czym polega Challeng '' Big Brother''?

piątek, 06.07.2012r.

krzysieksz11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wznowienie akcji przeciw łamaniu netykiety.

Ostatnimi czasy wszyscy mogliśmy zauważyć, że na naszą bombową stronę zaczynają wchodzić Pokemony, tudzież inne stworzenia o podobnym IQ. Nowością są Tele-tubisie namawiający do rzekomo darmowych doładowań telefonów. Na domiar tego zaczynają spamować komentarze swoimi linkami zachęcającymi do odwiedzania stron mających na celu (delikatnie mówiąc) robienie ludziom wody z mózgu i zrobienia z nich Pokemonów lub mózgotrzepów. O tym jak groźnie jest owe zjawisko możecie się przekonać zaglądając na owe strony: Miejski Słownik Slangu i Mowy potocznej oraz Nonsensopedia

W związku z zaistniałą sytuacją rozpoczynamy akcję pt. "Jesteś Pokemonem - pomachaj ogonem, sp...adaj stąd balonem" oraz "Jesteś Tele-tubisiem - nie spamuj, lepiej weź telefon, włącz wibracje i powibruj się ze swoim misiem" mającą na celu wyplewienia owych zachowań na naszym wspólnym serwisie.

W związku z powyższym każdy Pokemon lub jakiś inny mutant umieszczający wspomniane linki dostanie 365-to dniowego bana na komentowanie gier, a jego wszystkie wypowiedzi, solucje, komentarze zostaną usunięte licząc od dnia rejestracji na giercownia.pl.

Sprawa tyczy się także "ułomnych" wklejających w komentarze bzdury typu: "Zobaczcie znalazłem(am) www.DarmoweDoladowanie.xx Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj " oraz umieszczających wszelkiego rodzaju klątwy czy łańcuszki typu: spoliczkuj się 10 razy, wyjrzyj za okno i pocałuj się w ..., a potem roześlij to 1000 razy, a będziesz miał nocne zmazy. Naprawdę nie wiemy skąd ci "ludzie" się biorą? Jeśli ktoś zna odpowiedź, to z chęcią ją przeczytamy. Jeśli akcja przyniesie umiarkowany skutek banowanie będzie całoroczne czyli 365-cio dniowe.

Jak wiecie linki tego typu staramy się usuwać natychmiastowo, ale na wszelki wypadek prosimy je zaminusowywać.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja serwisu giercownia.pl

niedziela, 08.04.2012r.

krzysieksz11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona gry Metal Mayhem. Weź udział w morderczych, widowiskowych walkach aut na arenie! Nie okazuj litości, strzelaj, wal rakietami, niszcz przeciwników, a za zarobioną kasę tuninguj i uzbrajaj swój samochód!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - wybór broni
X - drift
C - strzał

piątek, 30.03.2012r.

krzysieksz11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz opcje w odpowiedniej kolejności, aby wyspa rozwineła się jak najlepiej.

czwartek, 29.03.2012r.

krzysieksz11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielamy sie w rolę barmana i przygotowujemy drinki :)
krzysieksz11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem w tej znakomitej grze akcji jest stać się najszybszym wojownikiem i wyeliminować swoich przeciwników. Myśl i klikaj szybko oraz precyzyjnie. Od Twojej pomysłowości zależy - przeżyjesz lub umrzesz! Powodzenia!
Sterowanie za pomocą myszki.
krzysieksz11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Anrgry Birds (wściekłym ptakom) wyeliminować wredne koty jak najmniejszą ilością strzałów.
Sterowanie za pomocą myszki.
krzysieksz11 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poślij swoją rakietę jak najwyżej, by osiągnąć cel, którym jest Księżyc. Omijaj przeszkody i pamiętaj, żeby po każdej akcji wykorzystać zdobyte fundusze na ulepszenia.
krzysieksz11 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Zacznij karierę piłkarską i rozwijaj swoje umiejętności.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (2):
Polecamy: