reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kristina16

Login: kristina16
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 19.01.2013r.
Ost. logowanie: 13.02.2013, 18:55
Punkty: 185
Wiek 51
Status offline
Opis

poniedziałek, 11.02.2013r.

kristina16 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Big Farm to gra, w której jak sama nazwa wskazuje należy stworzyć dużą i właściwie prosperującą Farmę. Gra ta wymaga wiele przemyślanych ruchów i strategii. Należy również pamiętać o dobrej znajomości ekonomii, dzięki której nasza gospodarka będzie przynosiła korzyści finansowe. Jak w prawdziwej farmie owoce naszej pracy rosną i pomnażają się. Każde zakupione przez nas ziarno dobrze zasadzone i pielęgnowane zwróci się nam kilka krotnie. Dzięki zarobionym monetom będziemy mogli kupować budynki, zwierzęta oraz maszyny rolnicze. Big Farm to ciekawa zabawa dla miłośników flory i fauny. Dzięki tej grze poznamy wiele ciekawych zwierzątek nauczymy się o nie dbać i troszczyć. Do tego gra jest oprawiona w kolorową grafikę oraz miłą wesołą melodię.
Sterowanie za pomocą myszki


Odnieś sukces jako przedsiębiorczy farmer z prawdziwego zdarzenia. W przeglądarkowym świecie uprawiasz rośliny, hodujesz zwierzęta gospodarcze i stajesz się najlepszym farmerem na wielkiej farmie.Oprócz klasycznych zadań farmerskich jakie czekają na ciebie w przeglądarkowej grze Goodgame Big Farm, czyli sadzenie i uprawa roślin, owoców i warzyw, oraz hodowania i pielęgnacji zwierząt musisz również zadbać o aspekt ekonomiczny twoich farmerskich włości. Jako właściciel wielkiej farmy będziesz miał pełne ręce roboty. Zebrane zboże będziesz musiał zmielić w młynie, by otrzymać z niego mąkę, lub pożywną paszę dla twoich zwierzaków.

Budując takie łańcuchy produkcyjne w grze Goodgame Big Farm w mgnieniu oka odniesiesz spektakularny sukces jako farmer. Musisz również zatroszczyć się o finanse. Pieniądze potrzebne do rozwoju twojej farmy zdobędziesz sprzedając z zyskiem płody rolne i zwierzęta. Zadbaj więc o to, by zebrać jak najwięcej warzyw i owoców, a także o to, by twoje zwierzęta urosły na farmie duże i zdrowe.

Odpadki powstałe podczas hodowli zwierzaków na twojej farmie możesz ponownie wykorzystać jako nawóz na twoje uprawne pola. W ten sposób nic się nie zmarnuje, a twoje rośliny zyskają darmowy nawóz. Oczywiście, na tak wielkiej farmie jak twoja wirtualna farma w grze Goodgame Big Farm nie wystarczą nawet najlepiej zorganizowane dwie ręce. Możesz jednak zatroszczyć się o pomocników, które zajmą się za ciebie częścią obowiązków. Tutaj też musisz pamiętać o wypłatach dla pracowników oraz o stworzeniu przyjaznego klimatu pracy.

W grze możesz również zawierać tak zwane sojusze z innymi farmerami, by wspólnie łatwiej pracowało się na farmach. W grupie część obowiązków łatwiej jest wykonać, a ponadto można zaskarbić sobie w ten sposób również inne profity. Oczywiście nie brak w Goodgame Big Farm również ducha rywalizacji. Możesz bowiem stawać w szranki z innymi farmerami w grze. Tylko jeden z was może bowiem być czempionem w zakresie hodowli i wyhodować na przykład najwięcej gruszek w najkrótszym czasie. Podejmij farmerskie wyzwanie!

piątek, 08.02.2013r.

kristina16 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nietypowy jednoręki bandyta. Występuje tutaj mnóstwo rodzajów ptaków oraz kilka ciekawych opcji gry.
kristina16 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Automat hazardowy - poczuj się jak w kasynie.
kristina16 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Usuń z planszy pary identycznych klocków, klikając na nie!
kristina16 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj klocki z postaciami Simpsonów i postaraj się' aby obok siebie znalazły się trzy takie same buźki w celu wyeliminowania ich z planszy.
Zdobywaj punkty i zapisuj swoje najlepsze wyniki w komentarzu.
kristina16 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejne wcielenie popularnej gry logicznej polegającej na tworzeniu jak najdłuższych łańcuchów składających się z takich samych klejnotów. Gra ta zainteresowała ponad 300 milionów użytkowników na całym świecie. Jeśli nigdy o niej nie słyszałeś, to teraz masz szansę dołączyć do grona fanów "Bejeweled"

W klasycznej wersji Bejeweled musieliśmy zamieniać miejscami dwa sąsiadujące ze sobą kamienie, tak aby utworzyły ciąg składający się z przynajmniej trzech takich samych elementów. Gdy już nam się to udało tworzące go obiekty znikały, a my otrzymywaliśmy określoną liczbę punktów. Tym razem jednak zamiast przesuwania klejnotów musimy obracać cały kwadratowy blok składający się z czterech pól, co zmienia nieco charakter zabawy. Pozostałe założenia pozostały jednak bez zmian – wciąż naszym zadaniem jest uzyskanie jak najlepszego wyniku poprzez układanie jak najdłuższych łańcuchów składających się z takich samych kamieni. Oczywiście im więcej elementów uda nam się połączyć, tym więcej punktów zasili nasze konto. Dodatkowo w uzyskaniu lepszego rezultatu pomóc może umiejętne wplecenie do swojego łańcucha specjalnych pól pozwalających na zniszczenie większej liczby obiektów jednocześnie. Do dyspozycji mamy cztery tryby rozgrywki - Classic oraz trzy jego wariacje: Challenge, Zen i Blitz.

Podobnie jak poprzednie edycje, Bejeweled Twist charakteryzuje się bardzo kolorową, ale i przejrzystą oprawą graficzną, w dodatku tym razem możemy zagrać w wyższej rozdzielczości. Twórcy poprawili również jakość teł i efektów specjalnych.

Obracaj grupy kolorowych kamieni, aby stworzyć niesamowite kombinacje i zdobyć super bonusy. Wybierz jeden spośród czterech trybów gry i daj się wciągnąć w tą przygodę. Nie będziesz mógł się oderwać!
kristina16 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Logiczna gra, wymagająca uruchomienia szarych komórek. Sprawdź czy jesteś wystarczająco spostrzegawczy, by poradzić sobie z danym poziomem.
Ustawiaj jednakowe diamenty w pionie lub poziomie tak, aby obok siebie były przynajmniej trzy takie same w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.
kristina16 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w pionie lub poziomie.
kristina16 skomentowała
Treść komentarza: fajna gierka
kristina16 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona popularnego cyklu casualowych gier logicznych, w którym zabawa polega na tworzeniu jak najdłuższych łańcuchów składających się z takich samych klejnotów. W porównaniu do poprzednich odsłon wprowadzono sporo nowości, w tym dodatkowe klejnoty posiadające specjalne właściwości, jak również możliwość tworzenia kilku kombinacji kolorystycznych na raz.

Logiczna gra, wymagająca uruchomienia szarych komórek. Sprawdź czy jesteś wystarczająco spostrzegawczy, by poradzić sobie z danym poziomem.
Ustawiaj jednakowe diamenty w pionie lub poziomie tak, aby obok siebie były przynajmniej trzy takie same w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.
Gracze online (1):
Polecamy: