reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kotania9

Login: kotania9
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 31.07.2013r.
Ost. logowanie: 20.08.2014, 12:33
Punkty: 266
Wiek 23
Status offline
Opis

niedziela, 26.01.2014r.

kotania9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie zanaku X, Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy lub Kagi Nochi Tobira czyli poszukiwania klucza! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga oraz Kagi Nochi Tobira i dodatkowo trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz ClickPlay
kotania9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Masz marzenia zostać muzykiem? Masz wielkie marzenia na temat pianina? Od dzisiaj to nie problem! Pełna klawiatura, szeroki wybór opcji, a to wszystko w jednej gierce.

Miniaturka gry może się różnić od wyglądu pianina w grze.
kotania9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Świąteczna edycja gry polegającej na ratowaniu króliczków. Twórcy gry popisali się niesamowitym poczuciem humoru i pomysłowością. Już samo uruchomienie gry wymaga od nas ruszenia głową i myszką.Rozwiąż wszystkie zagadki.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wcześniejsza odsłona owej wspaniałej gry znajduje się tutaj: Save the Bunny
Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Abuba The Alien oraz Monkey GO Happy i dodatkowo Pupzzle oraz Droppy
kotania9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra zręcznościowa spod znaku "miecza i sandałów". Eksplorujemy mityczny świat kładąc trupem coraz to bardziej wymyślnych przeciwników, z bossami włącznie. W grę mogą zagrać dwie osoby przy jednej klawiaturze.

kotania9 skomentowała
Treść komentarza: exstra :'(
kotania9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest zebrać jak największą ilość arbuzów.
Sterowanie za pomocą myszki.
kotania9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Tina obchodzi dziś swoje urodziny. Z tej okazji dostała małego kotka. Jak myślisz, jak powinien wyglądać? Ubierz go!

sobota, 14.09.2013r.

kotania9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielamy sie w rolę barmana i przygotowujemy drinki :)

poniedziałek, 09.09.2013r.

kotania9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zestaw gier ze słynnym Spongebobem. Wybierz swoją postać i zwiedź wesołe miasteczko, w którym jest wiele mini gierek. Świetna zabawa, zwłaszcza podczas gry we dwóch.
kotania9 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Penny dostała właśnie nową pracę! Wyjedź wraz z nią na piękną wyspę położoną gdzieś na Pacyfiku i podejmij wyzwanie. Jeśli pamiętasz grę Papas Taco Mia to z pewnością poczujesz się tutaj jak w domu. Przyjmuj zamówienia od swoich klientów i podawaj im zamówione potrawy. Zarabiaj pieniądze i zabaw się w pracę w restauracji.
Gracze online (5):
Polecamy: