reklama
| Login: | kolcz130 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 30.04.2007r. |
| Ost. logowanie: | 25.04.2008, 15:22 |
| Punkty: | 11 578 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis | http://pretorium.myminicity.com/ Wbijać na tą stronę !! Mnóstwo fajnych rzeczy!! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Kolejna ciekawa gra typu escape. |
| Treść komentarza: | 333333333333333333333333 |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Twoim zadaniem jest zniszczenie nielegalnej fabryki broni, jednak nie jest to takie proste. Patrz pod nogi i omijaj miny z daleka, zabij strażników i przejmij fabrykę. Sterowanie Strzałki - Poruszanie A - Strzał S - Skok D - Dynamit |
| Treść komentarza: | Moze byc 3 |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Kierujesz drapieżną rośliną przez wszystkie poziomy, unikając trujących insektów. Korzystasz z myszy aby roślina wypuszczała elastyczny język i przyczepiała się do podłogi i sufitów przeciągając się z miejsca na miejsce. |
| Treść komentarza: | Pomyslowa ale nudna 333333333 |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Niecodzienne wydanie golfa, a mianowicie zamiast na trawie gramy w domu. |
| Treść komentarza: | Taka sobie i nudna 222222222222222 |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Kolejna gra ze znanej i lubianej serii Zelda. Czy trzeba pisać coś więcej? Poruszamy się przy pomocy klawiszy strzałek, uderzenie mieczem wykonujemy A, zaś blok S. |
| Treść komentarza: | Ale glupia gra a grafika...............111111111111111 |