reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kochanaaniulka

Login: kochanaaniulka
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.03.2007r.
Ost. logowanie: 03.11.2011, 14:02
Punkty: 2 587
Wiek 30
Status offline
Opis jestem miła przyjacielska :)

wtorek, 12.10.2010r.

kochanaaniulka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zmierz się w grze z różnymi zadaniami dla Drwali i zdobądź trofeum!
Sterowanie:
X - uruchom piłę łańcuchową
Strzałki w Lewo/Prawo - trzymaj piłę łańcuchową wewnątrz zielonej linii

sobota, 18.09.2010r.

kochanaaniulka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w rolę detektywa i odkrywaj ślady pozostawiane przez bandytów. Nie możesz pozwolić sobie na fuszerkę - żadne przestępstwo nie może ujść nikomu płazem.

czwartek, 05.08.2010r.

kochanaaniulka skomentowała
Treść komentarza: ma ktos link na pełna wersje?

poniedziałek, 12.07.2010r.

kochanaaniulka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zagraj w nową fantastyczną grę z serii Farm Frenzy. Cała robota na farmach w różnych wioskach jest już zrobiona, teraz nasza ulubiona bohaterka Scarlett zdecydowała się zmienić zakres działalności! Ona chce zostać naftową magnatką! Wybierz się do Rosji i pomóż jej zorganizować szyb naftowy! Wykorzystaj swój czas i zostań multimilionerem - powodzenia!

środa, 05.05.2010r.

kochanaaniulka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w menadżera Parku Rozrywki Safari. Twoim celem jest upewnienie się, że entuzjaści dzikiego życia i turyści w parku świetnie się bawią podczas swoich wakacji. Musisz oprowadzić ich po parku i zapewnić jak najlepsze ujęcia zdjęć. Youda Safari posiada rozgrywkę wiele różnych atrakcji, na przykład, nowe pojazdy, większe udogodnienia dla turystów, restauracje i nowoczesną obsługę, a także przeróżne śmieszne zwierzęta i kolorowy park safari na kilku kontynentach od Północnej Ameryki do Afryki. Musisz zapewnić wszystkim turystom niezapomniane doświadczenia z urlopu! Przeprowadź ich obok szalonych małp, buntowniczych nosorożców i zabawnych hipopotamów. Po drodze uważaj na lwy i rozglądaj się za innymi dzikimi zwierzętami!
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność może długo ładować się.

czwartek, 08.04.2010r.

kochanaaniulka dodała
Opis gry: Zagraj w gierkę w której musisz prowadzić własną sieć sklepików. Musisz ulokować je w różnych częściach miastach i wyposażać je tak by klienci byli zadowoleni.

sobota, 03.04.2010r.

kochanaaniulka dodała
Opis gry: Poprowadź własną restaurację KFC. Obsługuj klientów szybko i sprawnie, by byli zadowoleni i dali Ci zarobic jak najwięcej kasy.

piątek, 22.01.2010r.

kochanaaniulka dodała
Opis gry: HICIOR! Poprowadź własny salon SPA i spraw, by Twoi klienci byli usatysfakcjonowani.

wtorek, 19.01.2010r.

kochanaaniulka dodała
Opis gry: Poprowadź swój własny biznes kanapkowy. Realizuj zamówienia klientów sprawiając, by byli zadowoleni, a Ty zarobił(a) jak najwięcej kasy.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 17.12.2009r.

kochanaaniulka dodała
Opis gry: Pomóż Leeloo, która pochodzi z aktorskiej rodziny poprowadzić Agencję Talentów. Każdy klient waszej agencji chce być megagwiazdą, a ty musisz oddzielić ziarno od plew!
Gracze online (4):
Polecamy: