reklama
| Login: | koboo |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 18.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 20.03.2007, 22:44 |
| Punkty: | 8 |
| Wiek | 37 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Wcielamy sie w rolę barmana i przygotowujemy drinki :) |
| Treść komentarza: | 9440 dobre było szkoda ze powyzej 9 barman robi to samo![]() |