reklama
| Login: | kiwi |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 18.05.2007r. |
| Ost. logowanie: | 13.11.2007, 09:08 |
| Punkty: | 13 |
| Wiek | 29 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | fajna ale szybko się nudzi daje 4 |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Jedż po ulicach w wersji 3D. Musisz pierwszy dotrzeć po newsa dla swojej stacji telewizyjnej. |
| Treść komentarza: | zaje fajna gra |