reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kinia6064

Login: kinia6064
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 31.07.2009r.
Ost. logowanie: 16.04.2018, 15:08
Punkty: 232
Wiek 26
Status offline
Opis

niedziela, 25.11.2012r.

kinia6064 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Dark Cut 2 to kontynuacja medycznej gry o średniowiecznym chirurgu.

Inne części tej wspaniałej medycznej gry znajdują się tutaj: Darkcut oraz Dark Cut 3

wtorek, 31.07.2012r.

kinia6064 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: To jedna z pierwszych moich gier, więc proszę o wyrozumiałość. Na razie zrobiłam wersję demo, po polsku o przygodach Naruto. W mojej wersji, którą zamierzam później rozwinąć o ile będzie się opłacać, bo to zależy czy gra się spodoba. Jestem otwarta na sugestie.

Można ją również znaleźć na DeviantArt na moim profilu.

sobota, 07.07.2012r.

kinia6064 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wznowienie akcji przeciw łamaniu netykiety.

Ostatnimi czasy wszyscy mogliśmy zauważyć, że na naszą bombową stronę zaczynają wchodzić Pokemony, tudzież inne stworzenia o podobnym IQ. Nowością są Tele-tubisie namawiający do rzekomo darmowych doładowań telefonów. Na domiar tego zaczynają spamować komentarze swoimi linkami zachęcającymi do odwiedzania stron mających na celu (delikatnie mówiąc) robienie ludziom wody z mózgu i zrobienia z nich Pokemonów lub mózgotrzepów. O tym jak groźnie jest owe zjawisko możecie się przekonać zaglądając na owe strony: Miejski Słownik Slangu i Mowy potocznej oraz Nonsensopedia

W związku z zaistniałą sytuacją rozpoczynamy akcję pt. "Jesteś Pokemonem - pomachaj ogonem, sp...adaj stąd balonem" oraz "Jesteś Tele-tubisiem - nie spamuj, lepiej weź telefon, włącz wibracje i powibruj się ze swoim misiem" mającą na celu wyplewienia owych zachowań na naszym wspólnym serwisie.

W związku z powyższym każdy Pokemon lub jakiś inny mutant umieszczający wspomniane linki dostanie 365-to dniowego bana na komentowanie gier, a jego wszystkie wypowiedzi, solucje, komentarze zostaną usunięte licząc od dnia rejestracji na giercownia.pl.

Sprawa tyczy się także "ułomnych" wklejających w komentarze bzdury typu: "Zobaczcie znalazłem(am) www.DarmoweDoladowanie.xx Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj " oraz umieszczających wszelkiego rodzaju klątwy czy łańcuszki typu: spoliczkuj się 10 razy, wyjrzyj za okno i pocałuj się w ..., a potem roześlij to 1000 razy, a będziesz miał nocne zmazy. Naprawdę nie wiemy skąd ci "ludzie" się biorą? Jeśli ktoś zna odpowiedź, to z chęcią ją przeczytamy. Jeśli akcja przyniesie umiarkowany skutek banowanie będzie całoroczne czyli 365-cio dniowe.

Jak wiecie linki tego typu staramy się usuwać natychmiastowo, ale na wszelki wypadek prosimy je zaminusowywać.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja serwisu giercownia.pl

środa, 20.06.2012r.

kinia6064 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Bardzo ciekawe połączenie gry logicznej z platformową. W każdym z poziomów pozbieraj klucze wiolinowe, aby przedostać się do następnego poziomu.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
1;2;3;4 - aktywacja/deaktywacja kolorowych bloków

niedziela, 17.06.2012r.

kinia6064 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w Mistrzostwach Europy w pojedynkach główkowych i doprowadź swoja reprezentacje do zwycięstwa!
Sterowanie za pomocą strzałek lub myszki.

sobota, 16.06.2012r.

kinia6064 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sprawdź jak poradzisz sobie na Mistrzostwach Europy 2012r. w pice nożnej!
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 15.06.2012r.

kinia6064 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Istnienie życia po śmierci to trudna debata, która od wieków trwa na całym świecie. Czy mamy dusze? Czy jesteśmy aniołami? Czy staniemy się np. drzewem? Czy nasz duch może prześladować np. biednego, młodszego brata w snach i poprosić go, by odnalazł naszą duszę zawieszoną pomiędzy światami?

Wniknij do umysłu bezimiennego chłopca, który myśli tylko o swojej zmarłej siostrze, która utknęła pomiędzy tym życiem, a następnym. Co trzyma ją na tym świecie i co może jej brat zrobić nawet gdyby wiedział?

sobota, 09.06.2012r.

kinia6064 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Znajdujesz się w zakładzie psychiatrycznym i musisz się z niego wydostać. Zbieraj klucze i dochodząc do drzwi uważaj po drodze na wszystkie pułapki.

Wcielasz się w rolę prawdziwego wariata, który ma szansę uciec ze szpitala psychiatrycznego. Kaftan bezpieczeństwa nico ogranicza Ci ruchy, a chory umysł gubi momentami drogę. Jednak to nie zmniejsza Twoich szans na ucieczkę.
Sterowanie podane w grze.

środa, 06.06.2012r.

kinia6064 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zabawa typu point&click. Stary, tłusty szeryf musi gonić niebezpiecznego bandytę zwanego John Longley, który właśnie uciekł z więzienia. Bądź gotów do zaskakującego finału. Używaj tylko kursora myszy, aby rozwiązać wszystkie zagadki, które czekają na Ciebie.

niedziela, 03.06.2012r.

kinia6064 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zostań kimś więcej niż widzem w dniu 27 lipca. Z dumą reprezentuj swój kraj i zdobądź uznanie za zdobyte złoto. Zatriumfuj w Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012.

Wygraj w biegu na 110 m przez płotki, pływaniu, skoku w dal, łucznictwie, tenisie stołowym i skicie. Niech twoi rodacy będą z ciebie dumni.
Sterowanie :
Myszka - celowanie
LPM - strzał
X - bieg/pływanie
Z - skok
Gracze online (2):
Polecamy: