reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kikiriki

Login: kikiriki
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.05.2007r.
Ost. logowanie: 29.10.2021, 16:19
Punkty: 54 944
Wiek 33
Status offline
Opis

wtorek, 01.11.2011r.

kikiriki zagłosował
Miniaturka gry: Pixle Pixle
(12)
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim celem jest zebranie wszystkich liter i ucieczka z każdego z 50 poziomów, unikając wszystkich śmiertelnych pułapek.
Użyj narzędzi mądrze, aby pozostać przy życiu i dostać się do wyjścia!
Instrukcje zawarte w tutorialu.

poniedziałek, 31.10.2011r.

kikiriki zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wykopać jak najwięcej minerałów i skarbów.
Sterowanie za pomocą strzałek.
kikiriki dodał
Opis gry: Z dostępnych elementów zbuduj taką maszynę, aby ta mogła zniszczyć wszystkie zombie znajdujące się na planszy.
Buduj Monster Trucki, czołgi, ciężarówki, katapulty, maszyny latające ze sprzętem wojskowym lub zupełnie coś nowego, innego, czego nikt wcześniej nie widział. Gra pozwala zbudować cokolwiek. Aby to zrobić masz wszystkie niezbędne elementy (silniki, śruby napędowe, koła, kolce, itp.). Pamiętaj, że nawet mały nieistotny szczegół w projektowaniu maszyn może zmienić bieg bitwy. W trakcie rozgrywki masz nieograniczone możliwości, więc wyniki mogą okazać się nieoczekiwane, a nawet zabawne.
Sterowanie za pomocą myszki.
kikiriki zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Te kościotrupy zrobią WSZYSTKO, żeby zerwać się z lekcji anatomii.
Kliknij, aby wystrzelić szkielety w kierunku niewyklutych jaj i uwolnij wszystkie urocze kurczaczki. Im mniej strzałów wykorzystasz do zaliczenia poziomu, tym wyższy będzie wynik!
Sterowanie za pomocą myszki.
kikiriki zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Właśnie bierzesz udział w nowym telewizyjnym show Milionerzy. Co jesteś w stanie poświęcić dla miliona dolarów? Może rękę? Jeśli tak, to sprawdź się w grze o milion i łap banknoty uważając na spadające ostrze gilotyny. Powodzenia!
Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
kikiriki zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Obroń śpiącą Arabellę przed sennymi koszmarami.
Sterowanie za pomocą myszki.

niedziela, 30.10.2011r.

kikiriki zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabaw się w Ikara i pofruń jak najdalej!
Pomóż genialnemu wynalazcy uciec z okupowanego przez roboty miasta i ostrzec inne miejscowości o nadchodzącej inwazji.
Unikąj robotów, zbieraj bonusy, które mogą pomóc Ci pokonać większe odległości i zdobyć dużo osiągnięć.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
kikiriki zagłosował
Miniaturka gry: Gears Gears
(82)
Ocena
(3)
Opis gry: Napraw maszynę wstawiając odpowiednie zębatki i spraw, by wszystko zadziałało.
Zębatki wybieramy z prawego dolnego rogu ekranu gry.
Po umieszczeniu zębatek należy kliknąć na tę, w której znajduje się postać robota.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 29.10.2011r.

kikiriki zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Skacz! Biegaj! Chudnij! Sympatyczna gra zręcznościowa.
kikiriki zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest zatrzymanie się w odpowiednim miejscu, by schować się przed falą lawy. Gra zawiera niesamowite efekty dźwiękowe.
Sterowanie:
Spacja (klikana kilkakrotnie) - nabieranie prędkości
A - skok
Gracze online (2):
Polecamy: