reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kate

Login: kate
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 06.02.2007r.
Ost. logowanie: 06.11.2011, 02:05
Punkty: 4 378
Wiek 40
Status offline
Opis

wtorek, 27.04.2010r.

kate zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Stwórz ogród swoich marzeń! Zbadaj pokoje tego wspaniałego pałacu w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów i przywróć dawną świetność ogrodom w grze "Gardenscapes"! Pod ręką masz rozmaite narzędzia ogrodnicze, które pomogą Ci urządzić to miejsce jak tylko zechcesz. Za zarobione pieniądze będziesz mógł zakupić dodatkowe wyposażenie ogrodu, takie jak ławki, płoty, staw, a nawet psia buda. Użyj wyobraźni i doprowadź swój ogród do rozkwitu,
kate zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twoim zadaniem jest łączenie gwiazdek. Na początku zabawa może wydawać się nudna ale potem wciąga.
kate skomentowała
Treść komentarza: Nie wiem o co tu bryka

czwartek, 09.04.2009r.

kate zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poprowadź nowo otwarty butik w centrum miasta, który nie posiada jeszcze renomy wśród mieszkańców. Tak więc zadbaj o to, aby klienci byli zadowoleni z oferowanych usługi chętnie powracali do sklepu. Tylko twój profesjonalizm, szybka obsługa i ciągle zwiększana oferta, mogą sprawić, że sklep stanie się popularny i będzie przynosił duże zyski.

środa, 04.02.2009r.

kate zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Symulator farmy, hodujemy różne zwierzaki na farmie od kaczek, następnie hodujemy baranki, psy… na krówkach kończąc. Na początku dbamy o kaczki dajemy im do jedzenia trawę, aby rosły i rewanżowały się nam jajkami. Jak będziemy mieć odpowiednią ilość jaj to je sprzedajemy i inwestujemy w nowe zwierzaki.
Zadbaj o swoja farmę i uzyskaj jak największe zyski.

Farm Frenzy 2 to bardzo kolorowa i przyjemna gra, łącząca w sobie elementy ekonomiczne, zręcznościowe, a nawet strategiczne. Wcielamy się tu w rolnika, który musi wykonać odpowiednie zadanie, polegające najczęściej na wyprodukowaniu odpowiedniej ilości danych towarów, czy zgromadzeniu danej sumy pieniędzy. Środkami do tych celów jest hodowla zwierząt takich jak kury, krowy czy świnie. Oprócz podstawowych produktów (jak jajka, czy mięso) możemy na swojej fermie produkować przetwory tychże, które dają nam automatycznie większy zysk (można je drożej sprzedać) dla nich trzeba jednak zbudować odpowiednie "fabryki", które także kosztują odpowiednio wysokie kwoty. Na początku trzeba więc obmyślić plan działania i zbilansować wydatki tak, by postawione zadanie wykonać w jak najkrótszym czasie.

Gra jest zadziwiająco przyjemna i wciągająca, nawet dla starszych graczy, co może dziwić gdyż wygląda raczej jak zabawa dla młodszego rodzeństwa. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom, gra nadaje się do relaksu dla każdego gracza.

Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Farm Frenzy
Kolejna już 3-cia część znajduje się tutaj: Farm Frenzy Pizza Party

piątek, 16.01.2009r.

kate zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Crab & Pearl to zabawa oparta o pomysł klasycznej gry Zuma. Twoim zadaniem jest tak dopasowywać perły, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w celu ich wyeliminowania.
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał

środa, 06.08.2008r.

kate zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz stworka i poruszaj sie po zamku, zbierając monety oraz klucze. Uważaj na przeszkody.
kate zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielamy się w postać gwiazdy rocka. Jest nudno, więc robimy demolkę.

wtorek, 05.08.2008r.

kate zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ustaw się na kolorowych rombach i zniszcz je.
Sterowanie:
Strzałki = poruszanie się
Z = strzał
X = przyspieszenie
kate zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wykonuj zadania: wbijaj krety i zbierz jak najwięcej punktów!
Sterowanie - myszka
Polecamy: