reklama
| Login: | kassiunia |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 30.04.2007r. |
| Ost. logowanie: | 19.05.2008, 10:25 |
| Punkty: | 19 864 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Druga część świetnej bijatyki! Super grafika, animacje i muzyka! Po prostu trzeba zagrać! |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Typowa bijatyka, do wyboru mamy 9 mangowych postaci. Poza trybem rozgrywki story możemy także zagrać z kolegą, spróbować sił w trybie przetrwania, bądź zagrać w mini grę dodaną do PPGD: Battle in Megaville. |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Fajna bijatyka walczysz z innymi cyber wojownikami w systemie turowym |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Bijatyka z dwoma trybami rozgrywki - fabularnym (Story) oraz ćwiczebnym (Practice). Ciekawy jest zwłaszcza ten pierwszy, gdyż poznajemy historię bohatera i mamy dostęp do sklepu z różnymi przedmiotami. |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Przejdź Brucem Lee Wieżę Śmierci. Pokonuj kolejnych przeciwników Sterowanie: strzałki - poruszanie się "A", "S", "D" - ciosy myszka - wchodzenie do pomieszczeń |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Zmierz się na ringu z gwiazdami szołbiznesu |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Bijatyka w konwencji Dragon Ball'a. Typowe dla tej bajki efekty specjalne oraz dzwiękowe.Dla fanów serii to na pewno dobra pozycja, dla pozostałych może trochę mniej, jednak gra naprawdę dobrze zrobiona. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Mortal Kombat w wersji Shockwave, dodatkowy komentarz chyba jest zbędny ;) W tej wersji mamy dostępne 2 postacie: Sonyę Blade i Kung Lao. Obsługa: Z, X, C, SPACJA i klawisze kursora. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Legendarna dwuwymiarowa bijatyka |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Walcz z przeciwnikiem używając ciosów kung-fu i przejdź do następnej rundy! |