reklama
| Login: | kasiesta223 |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 04.02.2008r. |
| Ost. logowanie: | 25.09.2018, 13:05 |
| Punkty: | 14 807 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis | Mucha nie kuca xd |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Doprowadź kulkę do wyjścia (exit). Sterowanie: A;D lub Strzałki - poruszanie się Myszka - wypuszczanie liny Szczegółowe informacje na temat sterowania znajdziecie w "tutorialu". |
| Treść komentarza: | Wkurzyłam się na tę grę i nie gram dalej! Wkurzająca ale fajna więc dam 4![]() |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Twoim zadaniem jest ujarzmić byka na zawodach. Sterowanie za pomocą myszki oraz spacji. |
| Treść komentarza: | Spoko przecież wiadomo że nie jestes dzieciem neo bo takie cos nie istnieje Są tylko nierozwinięte ekod*upy okolicznościowe! Czyli ci którzy twierdzą że dzieci neo istnieją! |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Wciel się w postać niani do dzieci i zaopiekuj się malcem najlepiej jak potrafisz. W grze trzeba spełniać zachcianki bobasa, szukając rzeczy które są mu potrzebne. Jeśli ktoś nie wie co zrobić może skorzystać z podpowiedzi, wystarczy trochę znać angielski. |
| Treść komentarza: | ja mam 58 500 punktów Ale mnie ten dzieciak wkurza! |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Zostań bohaterskim samurajem, który przemierzając krainę kwitnącej wiśni rozprawia się z całym złem. |
| Treść komentarza: | WOW wciągnęło mnie jak nic Ale już potem mi sie nie chciało Ale ruchy gościa naprawdę sweet Super gra! dam piątala! |
| Opis gry: | Ciekawe spojrzenie na bijatyki. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się A - skok S - magiczne pchnięcie D - cios nożem |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Wciel się w kierowcę londyńskiego autobusu, uważaj na pasażerów, pieszych oraz inne pojazdy i zaparkuj pojazd na wyznaczonym przystanku. Sterowanie za pomocą strzałek. |