reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kamilons

Login: kamilons
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.05.2011r.
Ost. logowanie: 19.04.2014, 13:52
Punkty: 3 748
Wiek 26
Status offline
Opis Oceniajcie moje gry :P Byłbym wdzięczny.

poniedziałek, 17.02.2014r.

kamilons zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.
kamilons skomentował
Treść komentarza: Bardzo dobra gra 5/5 i do ulubionych
kamilons zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Klasyk w nowej odsłonie. Obroń swoją bazę przed atakiem wroga. Udoskonalaj swoje bronie i umiejętności obronne.
Do wyboru mamy 50 rodzajów broni, efekty specjalne, nowe postacie, światy i czary.
Sterowanie:
Myszka - rzucanie, strzelanie
1,2 - zmiana broni
Spacja - broń specjalna

piątek, 07.02.2014r.

kamilons zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Czy jesteś gotowy(a) na poszukiwanie skarbów? Jeśli tak, dołącz do "Pyskatego Diabła" Gordona i pomóż mu w jego poszukiwaniach!
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 05.02.2014r.

kamilons zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Wkrocz do dziwnego papierowego świata, użyj rekwizytów w grze, znajdź klucz w każdej scenie i otwórz wszystkie zamknięte drzwi.

Sterowanie za pomocą myszki.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay

niedziela, 26.01.2014r.

kamilons zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mroczny Pan przybywa wraz ze swoją armią na mistyczną wyspę, by znaleźć tajniki starożytnej magii i użyć jej w niecnym planie, lecz wyspa posiada strażnika władającego wszystkimi żywiołami, w którego przyjdzie Ci się wcielić. Obroń wyspę korzystając ze wszystkich sił natury.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 24.01.2014r.

kamilons zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Gra twórców wielokrotnie nagradzanej "Mythic Fort Defense" oraz wysoko ocenianej "Siege Knight" będąca ich duchowym następcą.

Wciel się w rolę samotnego wartownika wieży obronnej na granicach królestwa i podejmij walkę z nacierającymi hordami mitycznych stworzeń.
Podróżuj przez 8 pięknych, ręcznie rysowanych światów, od gęstych lasów Wildwood po ogniste szczyty Molden. Stocz bitwy z 4 unikalnymi bossami, z których każdy posiada własne zdolności i ataki. Strzelaj, wysadzaj, zamrażaj, pal i niszcz swoich wrogów przy pomocy 16 unikalnych czarów. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

W skrócie: mnóstwo czarów, mnóstwo unikalnych opcji i mnóstwo zabawy!
kamilons zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kingdom Rush powraca wraz z nowymi lvl'ami oraz bohaterami.
Królestwo jest pod ostrzałem! Broń go przed hordami orków, trolli i innych potworów! Buduj wieże, by obronić się przed atakami. Zarób złoto pokonując wrogów i używaj go do budowy kolejnych wież.

sobota, 21.09.2013r.

kamilons zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Zabawa typu point&click. Nasz bohater i jego piękna księżniczka żyli sobie szczęśliwie w swoim zamku, aż pewnego dnia członkowie klanu ninja porwali jego ukochaną! Dołącz do cudownej podróży, aby ocalić ją z rąk porywaczy!...
Sterowanie za pomocą myszki.
kamilons zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Nie daj się zwieść pozorom - to nie jest żadna zwyczajna platformówka, tylko rozbudowana, gra fantasy z elementami RPG, przygodówki i strzelanki, której akcja toczy się w głębokich, mrocznych lochach należących do podłych baronów. Twój dzielny łucznik nie boi się żadnych lochów, strzelając do kolejnych potworów na swojej drodze! Walcz z mistycznymi wrogami, zbieraj złoto na nowy ekwipunek i odnajduj wyjątkowe łupy pochowane w niebezpiecznych kryjówkach.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał/podnieś łup
Q;E - zmiana broni
Gracze online (1):
Polecamy: