reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kamilek13

Login: kamilek13
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.06.2007r.
Ost. logowanie: 20.11.2015, 21:44
Punkty: 4 883
Wiek 25
Status offline
Opis

środa, 07.10.2015r.

kamilek13 skomentował
Treść komentarza: To przecież nawet nie jest gra. 1/5
kamilek13 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Rozmowa z Lenem. Gra vocaloidowa. Gra dla otaku. Gra dla dziewczyn.

piątek, 14.11.2014r.

kamilek13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w rolę szlacheckiego młodzieńca i poprowadź swoje życie w realiach polski z XIX wieku.

Jest rok 1800, świat usłyszał twój pierwszy krzyk. Poród przebiegł spokojnie, matka przeżyła, a ojciec był dumny, że urodził mu się tak dorodny syn. Dzieciństwo spędziłeś w szczęśliwym domu rodzinnym. Odebrałeś dobre nauki w szkołach średnich. Czas na usamodzielnienie. Masz prawie nieograniczone możliwości rozwoju. Od Ciebie zależy, jak zapiszesz się na kartach historii. Masz 20 lat, musisz dokonać wyboru.

Gra stworzona jako pomoc dydaktyczna przez Muzeum Historii Polski w Warszawie – muzeum, którego zadaniem jest zaprezentowanie najważniejszych wydarzeń polskiej historii, ze szczególnym uwzględnieniem polskich tradycji wolnościowych. Link do strony muzeum znajdziecie tutaj: Muzeum Historii Polski

niedziela, 09.03.2014r.

kamilek13 skomentował
Treść komentarza: Te mrówki są jakieś zmutowane. Jedna potrafi podnieść pilota.

sobota, 28.12.2013r.

kamilek13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy. Nasz wynik jest oceniany liczbą kliknięć.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key trylogia oraz seria ClickPlay

piątek, 27.12.2013r.

kamilek13 skomentował
Treść komentarza: Ta kaczka toczy się jak obiekt idealnie kulisty...

sobota, 23.11.2013r.

kamilek13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo długo oczekiwany sequel przebojowego hiciora, będącego dopieszczonym skrzyżowaniem RTS (strategia czasu rzeczywistego) z grą typu RPG. Rozwiń swoją cywilizację tak, by poprowadzić ją do zwycięstwa i podbić otaczające ją obszary. Każda rasa wymaga innej strategii i zabierze Cię w wyjątkową drogę do dominacji nad światem.
W trakcie gry poznasz wiele zaklęć oraz będziesz rozwijał swoje umiejętności.
kamilek13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Stwórz wirusa, bakterię lub pasożyta, ulepszaj go i zniszcz ludzkość! Możesz powodować różne objawy zakażenia ludzi oraz możesz wskazywać drogi przenoszenia pandemii. Przed grą warto obejrzeć tutorial.


Inne gry tego typu znajdują się tutaj: Pandemic oraz Pandemic Extinction Of Man

wtorek, 19.11.2013r.

kamilek13 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż dwóm bliźniakom (no, prawie bliźniakom, bo pierwszy składa się z ognia, a drugi z wody) zebrać wszystkie gwiazdy na każdym poziomie i dotrzeć do wyjścia. Kontrolujesz 2 postaci w tym samym czasie, co komplikuje rozgrywkę. Powodzenia.

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer

niedziela, 17.11.2013r.

kamilek13 skomentował
Treść komentarza: What does the fox say?
Polecamy: