reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kalabunga

Login: kalabunga
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.08.2007r.
Ost. logowanie: 15.04.2024, 17:46
Punkty: 2 712
Wiek 29
Status offline
Opis Krytyk gier flashowych.

wtorek, 18.01.2011r.

kalabunga zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wydostań się z tarasu korzystając z przedmiotów, które znajdują się w pobliżu.
Sterowanie za pomocą myszki.
kalabunga skomentował
Treść komentarza: krótka,ale fajna 4\5

sobota, 08.01.2011r.

kalabunga skomentował
Treść komentarza: Jak mnie to denerwuje! TrollFace nie pochodzi z Komixxów - to jest postać stworzona z 4CHANA! Jeszcze raz ktoś wspomni tutaj coś o komixxach, to zamorduję! Grę nie oceniam. Słyszałem, że da się jakimś cudem tę zagrać. Jak mi się MOŻE uda, ocenię.
kalabunga skomentował
Treść komentarza: Gra bardzo oryginalna. Nowa wersja tzw. gier "Utoruj przejście bohaterowi" - podoba mi się! Muzyka przyjemna, a grafika prosta. Tylko rozgrywka może być nieprzyjemna z powodu sterowania. Takie pośrednie 4/5 dla tej gry.

niedziela, 07.11.2010r.

kalabunga zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jest to 3 cześć znakomitej gry przygodowej, w której podróżujemy po mistycznym świecie i szkolimy swoje umiejętności, aby w ostateczności pokonać ostatniego bossa.
Sterowanie:
W - Orzeł/Leo zmiana postaci, którą sterujemy

Wojownik:
Strzałki - poruszanie się
A - walka wręcz
S - atak bronią
D - zdolności specjalne

Orzeł:
W - wypuszczenie orła
A - podniesienie przedmiotu
S - zatrzymanie orła

sobota, 06.11.2010r.

kalabunga zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Świetna gra platformowa. Przemierzymy 5 światów i w każdym będziemy musieli pokonać bossa. Naszym zadaniem jest odnalezienie 4 mieczy dzięki, którymi pokonamy głównego wroga.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - pięść
X - kopniak
C - atak mieczem
A;S;D - specjale
kalabunga skomentował
Treść komentarza: Jako nieoficjalny krytyk rzeknę tak - ZAKOCHAŁEM SIĘ W TEJ GRZE OD PIERWSZEJ MINUTY ROZGRYWKI Grafika cud, miód i orzeszki! Z muzyką słabiej, chociaż jeszcze podtrzymuje klimat. Najbardziej mnie zaskoczyło, że w przeciwieństwie do pierwszej części (która miała w sobie sporo niedopracowań i potwornego "glitch'a", a mimo tego klimacik nie do zarzuceń) sterujemy czarnym charakterem, który do tego jest POTĘŻNY! I czego brakuje WIĘKSZOŚCI bijatyk - funkcja różnorodnych Combosów. Prosta, a za razem dająca satysfakcje niszczenia sporej grupy przeciwników (polecam Survival!), coś pięknego! Aż brak mi takich gier... Ze szczerego serca - 5/5 + fav!
kalabunga skomentował
Treść komentarza: Kolejne wieści! Gra FPA:3 będzie opracowany na silniku gry Mirrors Edge 2D, przez co Fancy będzie wykonywał więcej trików podczas gry! Do tego Myszki będą teraz automatycznie i dokładniej pistoletami w Fancy'ego i pojawią się kolejni wrogowie pod wodą, m.in. meduzy i mureny. Brad Borne na prawdę się napracował! Data pojawienia się demo - nie znana.

piątek, 24.09.2010r.

kalabunga zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zastanawialiście się kiedyś jak to by było być wielkim obrzydliwym bossem z końca gry?
kalabunga skomentował
Treść komentarza: Nie powiem, pomysł oryginalny! Teraz wiem, że Bossowie mają zarąbiście i przekichane za razem. Grafika prosta i jednocześnie miła. Muzyka jak za dawnych czasów, gdy rządziły gry arcadówki na maszynach... Wspomnienia! Co prawda taka cecha Bossa, ale na prawdę trudno się steruje postacią. Poziom trudności nie za nisko, nie za wysoko. Ogólnie to mocne 4/5.
Polecamy: