reklama
| Login: | kaarlla |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 28.07.2008r. |
| Ost. logowanie: | 17.10.2015, 00:45 |
| Punkty: | 9 373 |
| Wiek | 35 |
| Status | offline |
| Opis |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Wcielamy się w postać małego chłopczyka i zbieramy oraz segregujemy śmieci (odpady) ... śmieci zbieramy wchodząc na nie, a później wrzucamy je do specjalnych pojemników (aby wyrzucić śmieci podchodzimy do pojemnika) ... w grze występuję także źli chłopcy, którzy śmiecą ... musimy ich zamienić w dobrych chłopaczków ... aby to zrobić należy na nich wejść. Sterowanie za pomocą strzałek. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Skacz Tygryskiem z chmurki na chmurkę i zdobywaj punkty. Sterowanie: Myszka |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Twoim zadaniem jest uratowanie (zabranie na statek) jak największej ilości kosmitów. Nie daj się zestrzelić i nie zapomnij atakować wrogich pojazdów naziemnych! Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - atak |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Zasiądź za sterami statku UFO i postaraj się zniszczyć miasto. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Weź udział w turnieju walki postaciami z bajki SpongeBob. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Strzałka W Dół - blok A - cios ręką S - cios nogą Pozostałe gry ze SpongeBob'em znajdują się tutaj: SpongeBob |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Wspaniała strzelanka z Bushem w roli głównej. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Overkill Apache 2 to dynamiczna gra, w której akcja oglądana jest z boku, na ekranie przesuwają się obiekty i przeciwnicy, a naszym zadaniem jest strzelać do wszystkiego, przytrzymując przycisk spustowy nieźle wyglądającego śmigłowca. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Miodna gra zręcznościowa. Fruwasz ptakiem i zbierasz owoce uważając na rakiety i ruchy ekranu. Nie możesz trafić w żadną ściankę! Sterujemy myszką. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Pomóż podróżnikowi Francesco dojść do wyjścia z lochów stąpając na wszystkich płytkach. Trzymajać shift skaczemy dalej. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Świetny remake kultowego Street Fightera. Dużo opcji konfiguracyjnych, efektowne combosy, dobra grafika i zachowanie klimatu oryginału, to główne atuty tej darmowej produkcji. Instrukcja: Na początku wybieramy ilość graczy, grać możemy we dwie osoby lub sami przeciwko komputerowi. W opcjach możemy ustawić poziom trudności, jakość grafiki i ilość rund. Na początku, za pomocą strzałek wybieramy postać, nasz wybór zatwierdzamy spacją. Poniżej domyślne sterowanie, szczegółowy opis combosów dostępny jest po naciśnięciu klawisza P podczas gry. Sterowanie: Gracz 1: Strzałki - poruszanie się 4, 5* - ciosy pięściami 1, 2* - kopniaki 7* - bieg 8* - przewrót Gracz 2: E, D, S, F - poruszanie się postacią H, J - ciosy pięściami B, N - kopniak K - bieg L - przewrót * na klawiaturze numerycznej |