reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: julon

Login: julon
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 27.08.2008r.
Ost. logowanie: 08.11.2020, 19:48
Punkty: 766
Wiek 22
Status offline
Opis

niedziela, 10.07.2016r.

julon zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w strażnika piekieł i odpieraj ludzi, dla których nie ma miejsca w przepełnionym piekle.

sobota, 19.12.2015r.

julon zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Gra związana z Mistrzostwami Świata w RPA. Tym razem jednak nie piłka nożna, a odmiana karciana. Zadanie podobne, czyli pokonać przeciwnika w rozgrywce. Warto korzystać z kart drużyn z tej samej grupy, jest większe prawdopodobieństwo na wygraną.

Stawiaj lepsze karty niż przeciwnik i dzięki temu wygraj mecz. Każda karta ma u góry punkty, oznaczające jej wartość. Są to punkty dynamiczne. Wybierając drużynę, dla której grasz, przyczyniasz się do zwiększenia jej punktów (3 za wygraną, 1 za przegraną).

Przebieg gry:
Jeśli przeciwnik dał wyższą kartę, a Ty masz na stole kartę w tym samym kolorze, możesz ją wystawić, by go przebić. Wtedy punkty z dwóch lub więcej kart sumują się przeciwko kartom wystawionym przez przeciwnika. Wybór karty z indykatorem PAX (jest to wystawienie karty w tym samym kolorze lub wartości, jaką wystawił przeciwnik), wytworzy pojedynek patowy. Wtedy brane są trzy kolejne karty z talii, plus czwarta wyznaczona ze stołu przez gracza, która zdecyduje o wygranej. Wygrana PAX oznacza zebranie punktów aż z ośmiu lub więcej kart! Pojawienie się korony przy karcie oznacza, że jest na tyle mocna, by na stole znalazło się więcej punktów od tych posiadanych przez przeciwnika (jest to ułatwienie, by gracze nie musieli wszystkiego przeliczać). Jeśli wystawisz silniejsze karty niż przeciwnik, piłka po prawej przesunie się o wartość wszystkich zabranych przez Ciebie kart. Jeśli przesuniesz piłkę na sam koniec, strzelisz gola i wygrasz grę.
julon zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Poskładaj głosy i dźwięki ze sobą, i stwórz swój unikalny bit. Po ułożeniu określonych melodii uaktywniają się bonusy.

niedziela, 29.11.2015r.

julon zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W tej grze bokserskiej wcielamy się w menadżera, trenujemy swojego boksera, ustawiamy mu walki i wysyłamy na ring.

wtorek, 24.11.2015r.

julon zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna gra od twórców takich przebojów jak "Infiltrating the Airship", "Dig 2 China" oraz "Lucky Tower". Znowu wcielamy się w rolę patyczaka, lecz tym razem musimy uciec z więzienia.

Gdzieś na dalekiej ziemi, gdzie ośnieżone szczyty zaspokoiłyby Twoje pragnienie przepięknych widoków, położone jest sławetne więzienie. Więzienie to zwie się The Wall i osadzeni w nim są najgorsi i najinteligentniejsi przestępcy z całego świata. Henry właśnie został jednym z nich...

Istnieje pięć różnych zakończeń w tej wyjątkowej grze, czy odkryjesz je wszystkie?! Ponadto, nowy system map sprawia, że bardzo łatwo wrócić do każdej sceny, którą już widziałeś.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się, dlatego proponujemy w trakcie ładowanie obejrzeć zwiastun (Teaser), który otworzysz klikając na ikonę z prawym górnym rogu ekranu gry.

Wcześniejsze przygody Henry'ego S. znajdują się tutaj:
Breaking the Bank
,
Escaping The Prison
,
Stealing the Diamond
oraz
Infiltrating the Airship

piątek, 20.11.2015r.

julon zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! ! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację serwującą grillowane kanapki z serem. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia i serwuj im serowe kanapki, frytki... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa Louie's restaurant series + oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

wtorek, 25.08.2015r.

julon zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Hicior wraca na ekrany w lekko odświeżonej formie. Czeka na Ciebie ulepszona grafika, nowe i zaktualizowane ligi. Gierka symulująca życie profesjonalnego piłkarza. Zaczynamy od treningów na podwórku, by po pewnym czasie podpisać pierwszy poważny kontrakt i wystąpić w meczu ligowym. Musimy także zadbać o odpowiednie przygotowanie zawodnika oraz wybierać właściwe dla niego rozrywki. W jak słynnym klubie uda Ci się zagrać? To zależy od twojego talentu!

czwartek, 20.08.2015r.

julon zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Weź udział w turniejach koszykówki ulicznej na całym świecie i pokaż na co Cię stać. Zarobione w rozgrywkach pieniądze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - rzut
julon zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna pozycja. Znajdujesz się głęboko pod ziemią i Twoim zdaniem jest odpowiednio trafić w ułożone, kolorowe sztabki.

sobota, 05.04.2014r.

julon zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Fascynująca gra, w której przyjdzie Ci wcielić się w górnika. Przekop miliony bloków po drodze prosto do Chin. Zbieraj zasoby, kupuj ulepszenia, uaktualniaj swoje umiejętności, by dotrzeć tak głęboko jak to możliwe, zanim skończy się czas.
Sterowanie:
Strzałki lub Myszka - poruszanie się
Spacja lub LPM - bomba
Gracze online (11):
Polecamy: