reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | save uje musisz tylko kliknaci na klawiaturze przycisk Esc i wezi save kliknij bendzie save load kliknij continue i juz znowu kliknij ten sam prycisk czyli Esc a landryn trzeba szukaci wyjscia takiego kołka ze strzałkami a jak chodzi o strażnika pisaci na moje gg znajdziecie w mojim koncie |
| Treść komentarza: | buahahhaha nikt mnie niebobije wynik yang NaN |
| Treść komentarza: | ejka znudziła sei troche mam ice gladiusa załatiłem pare solideruw i co utknełem ![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | RPG w którym jako więzień mamy do wypełnienia misję, a jeśli nam sie powiedzie, to odzyskamy wolność. Zbieraj przedmioty, pokonuj napotkanych wrogów i zdobywaj nowe poziomy. |
| Treść komentarza: | pozdro lotosik super gra ale jak tu sie uzywa heatl potion![]() 5 i do ulu |
| Treść komentarza: | pszeszedłem wsystko ostatni boss smok wielki co strzela kulami ognia |
| Treść komentarza: | jezu może ja lubie i to bardzo gre a wam nie może ty xiao lubisz kolorowanke spidr mana i cie wyzywam od dziecka neo jak ktosi sie mnie czepia naprawde z was dziecko neo |
| Treść komentarza: | nikt niema takiego chyba że skopiuje |
| Treść komentarza: | zrobiłem nowy avatar jutro dotrze anty neji i shikamaru |
| Treść komentarza: | aw222 a ty ile lat 5 knypie jeszcze sie czepiasz wiekszego |