reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | niagara musisz znalezci jeszcze strzały od luku żeby go użyci |
| Treść komentarza: | liszek22 teraz twoj wymieka przed moim haha ![]() |
| Treść komentarza: | zmienie avatar help![]() poprosze nowa gre z murlockiem plz |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | HICIOR! Dawno temu, w odległej galaktyce...Wkrocz do wpaniałego świata " Star Wars The Clone Wars". Doskonała strzelanka, w której wcielamy się w klona. Wraz z przechodzeniem kolejnych poziomów rośnie nam lvl, a co za tym idzie i umiejętności. Sterowanie: Strzałki - poruszanie sie Spacja - strzał G - granat M - mapa P - pauza |
| Treść komentarza: | hahaha wy niweweidzcie coto dziecko neo powiem na gg a co do gry zabilo mnie na 2 poziomie 3 |
| Treść komentarza: | bilet do klubu dzieci neo na youtube zobaczcie dziecko neo i tam pierwszy filmik ten chlopak dołonczył i to chyba gdziesi z 1 000 000 osub na giercowni ale niekotrzy i dodatkowo kopa w d*** hahahah |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Trzecia już część kultowej bijatyki, w której sterujemy bohaterem wyszkolonym w sztukach walki, który nie gardzi również bronią palną. Przed nami wielu przeciwników do pokonania i wiele etapów do przebycia. W grze możemy wybrać jeden z dwóch trybów. Arcade - prosty, polegający na ciągłym parciu przed siebie i jak najdłuższym utrzymaniu się przy życiu. Oraz drugi, w którym pokonujemy kolejne etapy, a w zamian odblokowujemy nowy ekwipunek i uzbrojenie. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się A - cios podstawowy S - strzał D - przy pełnym wskaźniku Rage -specjal Q/E - zmiana broni Strzałka w prawo 2x - przewrót |
| Treść komentarza: | mati da sie zabici bossy ja caly czas zabijalem wlucznia nawet extra extra i 100 razy extra![]() 5 i do ulu |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | W tej grze ubieramy wilka. Możemy przebrać go także za Naruto. |
| Treść komentarza: | moj wilk to prawdziwy demon 3 i do ulu |