reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | bartonil777 pobilem cie juhu 187 |
| Treść komentarza: | dobra 15 lvl my fatasy |
| Treść komentarza: | kevin11 tutaj aeona nieda sie zorbici |
| Treść komentarza: | Ino17 to wcale zadnej gry neocenialasi nieoszukuj![]() w twoim profilu jest 0 punktow![]() ale jakby dalo sie graci rocklee sasuke czy naruto to bym sie zaskoczyl na ta konicuwke |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Gra logiczna, w której poruszamy się po szachownicy skoczkiem w taki sposób, aby dotrzeć do zaznaczonego pola gwiazdką. Sterujemy myszką, klikając na dostępne pola ruchu. |
| Treść komentarza: | ta gra chyba jest stworzona przez niemuzgowego czlowieka![]() 111111 |
| Treść komentarza: | 2211 komentarzy no coment |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Gra w Ponga bohaterami organizacji Akatsuki z bajki Naruto. |
| Treść komentarza: | o jezu do tylka mu sie pilka wbila sasuke i ssie zaciolm akatsuki sa nawet niezli 3 |
| Treść komentarza: | glupie a choc lubie ta bajke 1 po prostu 1 |