reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | oskar niepisze sie h** przez ch tylko h i spbroboje rozwalici shunnego |
| Treść komentarza: | riken psychologicalem latwo barona ale mam iagle problem z tym shunnym zesrany pajac nigdy niepadnie niech ktosi mi pomoze ![]() |
| Treść komentarza: | ty dawidow te bramy dzialaly ale lee sie zrobil troche zbyt silny ![]() |
| Treść komentarza: | oj cosi komenty tutaj puscily niech ktosi muwi caly czas bo tu troche pusto ![]() |
| Treść komentarza: | wrescie mnie niewywala ale za to jak chodze to sie zacina kurde zwalona gra |
| Treść komentarza: | jest wygralem z naruto kyubii dzieki itachim kurde juz 0 szans zostalo i wygralem to dzienki kolnom ![]() |
| Treść komentarza: | zeby obronic sie przet atakiem lecz naruto kyubii moze przebici obrone |
| Treść komentarza: | barek sciagnełęsi moj avatar kiedyś prawda bo mialem go |
| Treść komentarza: | MEEE byłem naruto a pokonał mnie naruto kyubii czyli jednak naruto zwykły ma problem z naruto kyubii |
| Treść komentarza: | heloł jest ktoś ![]() |