reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: jakubekx2

Login: jakubekx2
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.04.2013r.
Ost. logowanie: 19.12.2016, 15:15
Punkty: 344
Wiek 20
Status offline
Opis

środa, 19.10.2016r.

jakubekx2 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Trenuj Swojego zawodnika zdobywaj nowe umiejętności.

niedziela, 16.10.2016r.

jakubekx2 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: NOTE: TO JEST PRAWDZIWA PEŁNA WERSJA, ZAPISYWANIE MOŻLIWE


Udaj się do starożytnego Rzymu, miasta gladiatorów i walk na arenie. Na pewno znasz już grę Miecze i Sandały 1 i znane Ci są reguły tej gry. Zasady gry Miecze i Sandały 2 są podobne: należy stworzyć własnego gladiatora i dodać mu umiejętności ('skills') według własnego zamiaru. Twój gladiator może na przykład wyróżniać się wielką siłą, albo też wytrwałością czy zdolnościami czarowania. Następnie możesz zakupić broń dla niego, dołączyć czary czy czarodziejskie napoje. Kiedy Twój gladiator będzie gotowy, możesz zmierzyć się z innymi gladiatorami i w ten sposób nabierać doświadczenia i zacząć zarabiać złoto na zakup następnej broni. I tak Twój gladiator stanie się jeszcze silniejszy i może wygra następną walkę na arenie. Spróbuj na każdym poziomie Mieczy i Sandałów 2 wybrać odpowiednią strategię gry. Kto wie, może uda Ci się wygrać wszystkie starcia i w ten sposób zostać największym gladiatorem wszechczasów!

czwartek, 22.10.2015r.

jakubekx2 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga część rewelacyjnej gry, w której musisz zająć bazę przeciwnika i obronić swoją. Wszystko to się dzieje podczas wędrówki przez epoki. O ile w jedynce można było zarzucić małą ilość epok i dość niewygórowany poziom, o tyle w dwójce epok jest więcej a poziom trudności się zwiększył.

niedziela, 12.07.2015r.

jakubekx2 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Poprowadź swoją armię ku zwycięstwu przeciwko wrogim wojskom, aby ochronić królestwo przed złym Bobem. Ulepszaj punkty życia, szybkość oraz inne umiejętności.

wtorek, 16.06.2015r.

jakubekx2 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nie pozwól wrogowi, aby podbił Twoje królestwo, walcz jak najlepiej i twórz coraz to nowsze i potężniejsze jednostki do walki z przeciwnikiem.
jakubekx2 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Jedna z najpopularniejszych gier mobilnych, Cut the Rope, pojawiła się w wersji internetowej. Za całym przedsięwzięciem stoi firma Microsoft, która tym sposobem próbuje przyciągnąć internautów do używania przeglądarki Internet Explorer 9. Gra polegająca na zaspokojeniu głodu zielonego stworka Om Nom za pomocą lin, dmuchaw i baniek z powietrzem, w wersji internetowej jest oparta na HTML 5. Dzięki wykorzystaniu tego języka przy produkcji Cut the Rope możliwe było zastosować: grafikę renderowaną za pomocą funkcji canvas, dźwięk i obraz w przeglądarce, style CSS3, indywidualny charakter czcionek WOFF i niestandardowych kursorów. Programiści z ZeptoLab zaserwowali na początek 25 poziomów uruchamianych w każdej popularnej przeglądarce internetowej. Specjalnym ukłonem w stronę firmy Microsoft są zaś poziomy uruchamiane tylko za pomocą Internet Explorer 9.

Gra zdobyła nagrody: Apple Design Award 2011 i British Academy Video Games Award 2011. Ponadto bardzo ciepło przyjęli ją recenzenci największych serwisów, którzy najczęściej wystawiali oceny 9/10 i podobne.

Cut the Rope zostało wydane przez ZeptoLab pod koniec 2010 roku na platformę iOS. Rok później, w wakacje, światło dzienne ujrzała wersja dla Androida. Gra jest bardzo prosta – przecinając liny, na których umieszczony został cukierek, musimy zrobić wszystko, by trafił do buzi zielonego stworka zwanego Om Nomem. W międzyczasie zbieramy gwiazdki oraz wykonujemy mniej lub bardziej skomplikowaną gimnastykę szarych komórek.
Sterowanie za pomocą myszki.
jakubekx2 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Złośliwy TrollFace znowu wraca. Przyjaciele TrollFaca zbuntowali się przeciwko niemu i chcą zniszczyć jego bazę. Twoim zadaniem jest ochronić bazę i gościa o nazwie Forever Alone przed atakującymi wrogami. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie
Myszka - celownik
LMP - strzał
1 - 4 - zmiana broni.
jakubekx2 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Dzikie pokemony chcą zaatakować Twoją laboratorium. Wciel się w trenera pokemonów i rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez Twoje terytorium i nie zniszczyły bazy. Każdy pokemon ma własne zdolności i siłę, więc korzystaj z nich mądrze by pozbyć się dzikich pokemonów.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 08.06.2015r.

jakubekx2 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez Twoje terytorium.
Sterowanie za pomoc myszki.

Skróty:
Spacja – Start Wave
1 – Use Champion Ability 1
2 – Use Champion Ability 2
3 – Use Champion Ability 3
4 – Use Champion Ability 4
Q – Build Guard Tower
W – Build Ranger
E – Build Warrior
R – Build WIzard
A – Build Ward Spire
S – Build Scouting Post
D – Build Battle Standard
F – Build Power Totem
X – Build Trading Outpost
C – Build Barracks
ESC – Cancel current action (build, teleport, AoE spell, etc.)
jakubekx2 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zombi rozpoczęły inwazję. Broń ocalałych przed hordami zombiaków. Buduj wieże, wzmocnienia połączeń, twórz pola minowe lub przeprowadź bombardowanie.
Gracze online (4):
Polecamy: