reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: jacovx

Login: jacovx
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.08.2013r.
Ost. logowanie: 22.08.2013, 15:35
Punkty: 69
Wiek 27
Status offline
Opis

sobota, 10.08.2013r.

jacovx zagłosował
Miniaturka gry: Siegius Siegius
(201)
Ocena
(5)
Opis gry: Niesamowita gra RTS (strategia czasu Rzeczywistego). Poprowadź swoją armię i podbij tereny przeciwnika.

Zbieraj środki na budowę jednostek, czeka na Ciebie 25 unikalnych misji, w których by odnieść sukces będziesz musiał podnosić umiejętności armii. Setki unikalnych jednostek i kombinacji, szalone kampanie, możliwość prowadzenia dialogów, różne taktyki wroga, dziesiątki ogromnych map, epickie walki z setkami jednostek... Ta gra jest tak różnorodna, że nawet najbardziej wybrednemu giercownikowi powinna się spodobać!
Nie ma odwrotu, droga do zwycięstwa leży przed tobą!
jacovx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W "Commando 2" nasz bohater walczył o zwycięstwo w trudnych azjatyckich warunkach. W "Commando 3" pojawił się nowy wróg, który chce zdobyć Egipt, Normandię oraz Berlin. Wykorzystaj swe umiejętności i wciel się w komandosa, który rządzi i dzieli na placu boju! Zbieraj broń i amunicję, aby przebić się przez szeregi nieprzyjaciół! Czy dzielny komandos ocali świat przed widmem III wojny światowej? Misja rozpoczyna się w Stalingradzie...
Sterowanie:
W;S;A:D - poruszanie się
Q;E lub Rolka w Myszce - zmiana broni
Myszka - celownik
LPM - strzał
jacovx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel doskonale wykonanej strzelaniny mocno przypominającej kultową serię Metal Slug. Naszym zadaniem jest ciągłe parcie do przodu i eliminacja napotykanych wrogów. W tym celu posługujemy się nie tylko bronią palną, ale również powodującymi spore spustoszenie w szeregach wroga granatami.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Q;E - zmiana broni
Celujemy i strzelamy za pomocą myszki.

Wcześniejsza część gry znajduje się tutaj: Commando Battle of Britain
jacovx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Buduj fortyfikacje, ustawiaj jednostki i broń terenu przed wrogimi wojskami.
jacovx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona kultowej gry Endless War. Po raz kolejny zasiądziemy za sterami opancerzonego pojazdu i musimy wykonać szereg niebezpiecznych zadań. Mamy też ogromny wybór broni i fajnych pojazdów.
Weź udział w historycznych bitwach II Wojny Światowej. Uaktualniaj swoje umiejętności, wzywaj wsparcie lotnicze i odblokuj nowe, lepsze czołgi, by samodzielnie odwrócić losy bitwy!
Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Q;E - zmiana wieżyczki
G;F - zmiana broni
Spacja - wsparcie lotnicze

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Endless War Series
jacovx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra wojenna, do wyboru mamy 4 kampanie w każdej po kilka misji. Na początku w walce mamy do dyspozycji tylko pistolet karabin i nóż. Z kolejnymi zadaniami dostajemy jednak nowe, dużo ciekawsze bronie.
jacovx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozbudowana strzelanka, w której wcielamy się w komandosa.
jacovx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Warfare 1944 to kontynuacja popularnego Warfare 1917. Poprzednio walczyliśmy w okopach, teraz przyjdzie nam prowadzić żołnierzy przez żywopłoty i inne opłotki północnej Francji. Do gracza należy zarządzanie dostępnymi surowcami i wypuszczanie odpowiednich jednostek w odpowiednim momencie. Do wyboru mamy snajperów, operatorów moździerzy, CKMów, oficerów itd.

Poprzednia cześć: Warfare 1917
jacovx zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na początku lojalnie ostrzegamy - możecie się nie oderwać zbyt szybko od tego akurat Zjadacza Czasu. Jest to oparta na prostych zasadach gra strategiczna nawiązująca do I wojny światowej w niepokojący sposób. Ręczymy, że po kampanii w Warfare 1917 będziecie już wiedzieć, na czym polegała wojna okopowa.
Mechanika jest zabójczo prosta - produkujemy oddziały, a one pojawiają się na polu bitwy i prą przed siebie dopóki nie zginą lub nie znajdą okopu, w którym mogą się zacząć bronić. Celem każdego etapu rozgrywki, w dwóch kampaniach, brytyjskiej i niemieckiej, jest dotarcie swoimi jednostkami na drogą stronę pola walki. I tyle. Brzmi to dość banalnie, ale gdy weźmiemy pod uwagę różne rodzaje wojsk i ich silne oraz słabe strony oraz kilka rodzajów wsparcia (artyleria, gaz), nie mówiąc już o zdobywaniu punktów doświadczenia i wykupywaniu dodatkowych bonusów... to wszystko składa się na naprawdę wciągającą, i wyzywającą, gierkę.
jacovx skomentował
Treść komentarza: 5/5 i do ulubionych
Polecamy: