reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ikasu

Login: ikasu
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 22.12.2009r.
Ost. logowanie: 13.03.2010, 10:06
Punkty: 219
Wiek 30
Status offline
Opis

wtorek, 22.12.2009r.

ikasu zagłosował
Miniaturka gry: Weapon Weapon
(369)
Ocena
(1)
Opis gry: Połączenie strzelanki FPS z grą typu defense. Rozbiłeś się w obrębie środkowego wschodu. Twoim zadaniem jest ochrona ładunku w helikopterze.

Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
R - przeładuj
F - tryb strzelania pojedyńczy / auto fire
Q - zmiana broni
Space - menu
ikasu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra w badmintona z patyczakami w roli głównej. Dwa warianty gry jak również możliwość rozgrywki we dwóch graczy.
ikasu skomentował
Treść komentarza: z wszyskimi do 0 za gre 5/5
ikasu skomentował
Treść komentarza: nudna gra 1/5
ikasu skomentował
Treść komentarza: zalk jestem najlepszy z polakow w tej grze !
ikasu skomentował
Treść komentarza: juz myslkalem ze uwiezycie jak jest 75 rund hahaha oczywiscie ze mam 75 xDDDDD bo gram na heard
ikasu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz czwarty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc. Nowością w czwórce są wojska nawodne i powietrzne, które znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Grafika poprawiła się ogromnie np. nowe wzniesienia są bajeczne, muzyka oraz efekty dźwiękowe są takie na jakie wszyscy czekaliśmy... i co więcej - chwyć za myszkę i sam się przekonaj.

Sterowanie za pomocą myszki.

Zbiór najlepszych leveli stworzonych przez samych graczy w grze Bloons Tower Defense 4 znajduje się tutaj: Bloons Tower Defense 4 Player Tracks

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
ikasu skomentował
Treść komentarza: 345 to muj 1 winik jak gralem bylem 1 na liscie na wyspa gier!
ikasu zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wkrocz do rysunkowego świata i dokonaj pomsty za swoja dziewczynę.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - strzał
A - przeładowanie
S - sztylet
D - bomba
1;2;3 zmiana strzałów
ikasu zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jako policyjny snajper, masz za zadanie eliminować cele omówione w odprawie. Tak więc równie istotne, co wykonanie, jest również odpowiednie przygotowanie do akcji, na które składa się m.in. zakupienie odpowiadającej nam broni.
Gracze online (6):
Polecamy: