reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: huntik2009

Login: huntik2009
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.06.2011r.
Ost. logowanie: 29.07.2015, 20:15
Punkty: 1 515
Wiek
Status offline
Opis ---

wtorek, 24.07.2012r.

huntik2009 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Doskonałe połączenie gry szkolącej szybkie pisanie na klawiaturze z grą typu defense. Obroń księżyc przed inwazją obcych za pomocą niekonwencjonalnych broni!
Sterowanie:
Wpisuj nazwy nadchodzących wrogów, aby zniszczyć ich jeden po drugim. Każdą z nazw zatwierdzamy klawiszem Enter.

niedziela, 22.07.2012r.

huntik2009 zagłosował
Miniaturka gry: Run 2 Run 2
(132)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Steruj wybraną przez siebie postacią, runnerem lub skyterem. Nie możesz pozwolić, by Twoja postać spadła z platformy.
Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.

sobota, 21.07.2012r.

huntik2009 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Najnowszy projekt twórcy serii Grow. Jak wiemy wszystkie zabawy typu Grow od Eyezmaze to perełki wśród gier online. Można pokusić się o stwierdzenie, że to wręcz magiczne elfy gier internetowych. Black Box to pierwszy tytuł od wielkiego dewelopera, który będzie kosztował nas troszkę więcej jeśli damy się w tej grze zakochać i będziemy chcieli grać przez całą drogę. Chodzi tu o darowiznę dolara lub więcej, klikając na odpowiedni przycisk w grze, a dostaniemy hasło, które otwiera całą sprawę, gdyż tylko pierwsza połowa tej wspaniałej zabawy jest dostępna za darmo. Proszę nie pisać hasła w komentarzach. Po tym wszystkim, czy nie uważają Państwo, że za dolara lub więcej uczciwej zapłaty dla kogoś, kto dał Ci w ciągu ośmiu lat tyle pomysłowej rozrywki za darmo, to warto w niego zainwestować? Jeśli nie chcesz podarować, nadal można grać przez pierwszy kawałek, ale uwierzcie nam, kiedy mówimy, że będziesz na pewno chcieć wiedzieć, gdzie ten jeden będzie ... bo przecież wiemy jak surrealistyczne, zaskakujące i dziwne potrafią być zabawy typu Grow.

Sama zabawa jest tym, co można oczekiwać od Eyezmaze...pełną dziwności, cudów i niemal niezdrowego poziomu bystrości wspaniałą produkcją. Wystarczy kliknąć na interakcję i spróbować dowiedzieć się, co kliknąć i kiedy, żeby przejść przez grę i zobaczyć jak może rozwinąć się małe, niepozorne Czarne Pudełko. Poza klikaniem niektóre obiekty można przeciągać po ekranie. Twój sukces będzie zależeć od eksperymentów, pomysłowości, a nie logiki. Sama gra jest rzeczywiście nieco dłuższa niż większość innych tytułów ze stajni Eyezmaze, a akcja rozwija się tak szybko jak w szalonej kostce Rubika lub jak jazda na rollercoasterze. Jeśli chcesz pomóc sfinansować kolejną serię gier to po dokonaniu symbolicznej wpłaty te szanse rosną, albo po prostu zechcesz w ten sposób podziękować osobie, która dokonała niejednego uśmiechu przed monitorem czy na samo wspomnienie pomysłów, szalonych zagadek w serii Grow.

Na sam koniec chcemy dodać, że serwis giercownia.pl nie pobiera nawet centa z owych symbolicznych, dobrowolnych darowizn, a ową informację zamieściliśmy z szacunku do twórcy oraz domysłu jak wiele wyobraźni, pracy i czasu potrzeba, by napisać sam scenariusz, a następnie taką perełkę (grę) wykonać.

Pozostałem gry typu GROW znajdziecie klikając tutaj (te od eyezmaze nietrudno będzie rozpoznać, chociażby po miniaturkach): GROW Series
huntik2009 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Graficznie może i nie jest to zbyt dopracowana gra, ale za to posiada niesamowitą grywalność, dzięki czemu rozgrywka wciąga na dobre! Tym samym przystąp do gry i pomóż dzielnym dinozaurom, by te przezwyciężyły spadające meteoryty!

Sterowanie myszką.

niedziela, 08.07.2012r.

huntik2009 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest obronić zamek przed falami wrogich ataków. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
huntik2009 skomentował
Treść komentarza: Nie mam dzisiaj szczęścia. Gra jest oczywiście - bardzo dobra, ale mi nie przypadają takie gry "z łukiem" defense do gustu. Gry defense są świetne, ale 5/5 tej grze wystraczy, do ulu nie idzie, bo do gustu mi nie przypadła.

,- Dzień 17
huntik2009 skomentował
Miniaturka gry: Alchemy Alchemy
(395)
Treść komentarza: Zombie to człowiek zarażony przez wirus... nie mam słów 5/5 i do ulu.

sobota, 07.07.2012r.

huntik2009 zagłosował
Miniaturka gry: Alchemy Alchemy
(395)
Ocena
(5)
Opis gry: Zbuduj od zera swoją własną utopię!
Twórz nowe pierwiastki, umieszczając 2 przedmioty w kręgu przemian i klikając na niego. Odkryj wszystkie pierwiastki i urządź świat swoimi niewiarygodnymi wynalazkami!
huntik2009 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Buduj w odpowiedniej kolejności różne rzeczy, aby życie na Grow Cube było jak najlepsze.
huntik2009 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ludzie chcą zawładnąć Marsem naszym zadaniem jest nie dopuścić do tego.
Gracze online (5):
Polecamy: