reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: hubig8

Login: hubig8
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 20.01.2008r.
Ost. logowanie: 20.07.2010, 15:20
Punkty: 1 449
Wiek 25
Status offline
Opis

środa, 23.12.2009r.

hubig8 skomentował
Treść komentarza: 92 lvl (miałem wszystkie żeczy były uleprzone na fula) 2x Moncey buccaneer , 2x Moncey Ace , 1x ice tower , 2x super monkey , 1x banana farm , 1x bomb tower , 1x moncey apprentice , 1x tack shooter , 1x glue gunner , 1x boomerang thrower najleprzy jest super moncey w sun god a co do gry to 5/5 i do ulu
hubig8 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zbiór najlepszych leveli stworzonych przez samych graczy w grze Bloons Tower Defense 4. Możliwe, że Twoja plansza jest wśród tych wybranych!
Zbiór jest na bieżąco aktualizowany, więc warto często tu zaglądać.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz czwarty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc. Nowością w czwórce są wojska nawodne i powietrzne, które znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Grafika poprawiła się ogromnie np. nowe wzniesienia są bajeczne, muzyka oraz efekty dźwiękowe są takie na jakie wszyscy czekaliśmy... i co więcej - chwyć za myszkę i sam się przekonaj.

Sterowanie za pomocą myszki.

Kolejne gry z serii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

czwartek, 12.11.2009r.

hubig8 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zabaw się w projektanta i budowniczego. Zaprojektuj i zbuduj most który umożliwi dostarczenie do domu skrzyń z towarem.

Wcześniejsza odsłona tej wspaniałej zabawy znajduje się tutaj: Cargo Bridge
hubig8 skomentował
Treść komentarza: jakie cioły ( z tych na dole ) "zwykla wersja jest lepsza" -po prostu jest latwiejsza niewidzicie żę zaczyna sie od 25 lvl a co do gry to 5/5 i do ulu

niedziela, 08.11.2009r.

hubig8 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą motocykla i pokonaj trailowe trasy w jak najkrótszym czasie. Poziom trudności w grze stoi na bardzo wysokim poziomie i powinien zadowolić większość miłośników gier tego typu.
Sterowanie za pomocą strzałek.

sobota, 31.10.2009r.

hubig8 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Poznaj historię małego chłopca, który musi uciekać przed szponami potwora kradnącego słodycze... Odkryj różnice w obrazkach, aby poznać kolejne etapy tej historii z dreszczykiem.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 14.10.2009r.

hubig8 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pokonaj trasę zbierając po drodze jak najwięcej monet.

sobota, 10.10.2009r.

hubig8 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Doskonała logiczno-zręcznościowa zabawa polegająca na zlikwidowaniu wirusów jak najmniejszą ilością strzałów!
Wchodząc w skórę sympatycznego doktorka, naszym zadaniem jest zestrzelić potrzebną liczbę wirusów. Twórcy przygotowali 30 poziomów wymagających nie tylko zdolności manualnych ale miejscami też zastanowienia się nad rozwiązaniem.
Sterowanie za pomocą myszki.

Cel wskazujemy myszką. Siłę wystrzału określamy trzymając lewy przycisk i puszczając go w wybranym momencie. Liczbę potrzebnych do zlikwidowania balonów wskazuje target. Obok pokazano wynik naszych dotychczasowych starań.

Podobne gry z kultowej serii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
hubig8 skomentował
Treść komentarza: przeszedłem czałe łatwe i krótkie ale i tak 5/5

niedziela, 04.10.2009r.

hubig8 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nie można wierzyć oczom. W świecie iluzji trudno dostrzec prawdę. Sprawdź się. Czy znajdziesz jeden wyróżniający się element na 24?
Instrukcja:
Użyj myszy do sterowania. Przyjrzyj się kratkom. Jedna z nich jest odmienna. Znajdź ją i kliknij lewym przyciskiem, by ją wskazać.
Gracze online (2):
Polecamy: