reklama
| Login: | hirekk |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 19.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 22.03.2007, 20:22 |
| Punkty: | 5 |
| Wiek | 33 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | hehe fajna gierka ![]() ............................... 50%vodki ; 25%lemon juice ; troche triple sec ale tak zeby zostalo na pare kostek lodu... wstrzasniete nie mieszane prosze ![]() |