reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: heros1

Login: heros1
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 23.08.2010r.
Ost. logowanie: 30.01.2011, 08:04
Punkty: 1 152
Wiek 25
Status offline
Opis Jestem Shadow the Hedgehog (heros1) mam 100 cm i ważę 35 kg bywam nieuprzejmy, twardy, zaczepny i kpiący, choć zachowuje przy tym opanowanie Jest osobą cichą i małomówną: otwieram usta tylko wtedy, jeśli jest to niezbędne nie cofnę się przed niczym, aby wypełnić złożoną obietnicę: wyjątkowo lojalny i równie bezwzględny – zrobię wszystko, by osiągnąć swój cel

środa, 21.09.2011r.

heros1 dodał
Opis gry: Zasiądź za kierownicą prawdziwej rajdówki i pokonaj trasę uzyskując jak najlepszy czas.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - hamulec

piątek, 28.01.2011r.

heros1 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Skaczcie do góry, jak kangury, skaczcie do góry... Tak śpiewał już dobrze ponad 10 lat temu pewien wokalista z Kielc. Podobne zadanie będzie miał gracz - odpowiedni wyskok, telemark oraz lądowanie.
heros1 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Bądz jak Adam Małysz, jak Tommy Lee Jones w "Ściganym" ;).
W grze występują trzy skocznie - wszystkie są prawdziwe: Salt Lake City, Hakuba oraz Trondheim. Przed skokiem możemy przeczytać krótką metryczkę skoczni. Sama rozgrywka jest dość przyjemna i nawet wciąga! Na każdej skoczni skaczemy dwa razy (jeden skok = jeden konkurs). Na końcu podliczana jest klasyfikacja generalna, na takiej zasadzie jak w Turnieju Czterech Skoczni, a wyniki możemy wysłać na serwer i zobaczyć gdzie znajdujemy się w światowej czołówce. Grafika jest ładna, dość realistyczna (w innych grach, np. XSKOK grafika jest dość komiksowa...), a przy skakaniu towarzyszy nam muzyka. Gra ładuje się szybko.
Sterowanie grą ogranicza się do strzałek i klawisza spacji. Od belki odbijamy się naciskając strzałkę w dół i aby utrzymać pozycję dojazdową cały czas trzymamy strzałkę w dół. Aby wybić się z progu po prostu w odpowiednim momencie puszczamy owy klawisz. Widok zmienia się. Widzimy teraz skoczka w zbliżeniu podczas lotu. Pojawia się także ramka, w której musimy za pomocą klawiszy strzałek manipulować skoczkiem aby się w niej utrzymał - w ten sposób osiągamy optymalną pozycję w locie.
Po chwili widok zmienia się po raz kolejny, i widzimy profil skoczni i skoczka zbliżającego się do zeskoku. Ostatnim naszym zadaniem jest naciśnięcie w odpowiednim momencie spacji, by wylądować. To wszystko, powodzenia!

sobota, 22.01.2011r.

heros1 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź jak to jest być jednym z Młodych Tytanów!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - klawisz akcji

czwartek, 20.01.2011r.

heros1 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w walce tzw.strikerów i zostań mistrzem! Zakręć strikera jak najszybciej i walcz. Zbieraj power up'y, używaj specjalnych zdolności i pokonaj przeciwników. Po walce możemy przerobić naszego spinnera.
Sterowanie za pomocą myszki oraz spacji.

środa, 19.01.2011r.

heros1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Weź udział w szalonych wyścigach!
Speed, urodzony kierowca wyścigowy, jest dynamiczny, działa instynktownie, a przede wszystkim nie zna strachu.
Gra na podstawie filmu produkcji braci Wachowskich - producentów trylogii Matrix.

Doskonałe wyścigi z elementami walki na torze osadzone w świecie Speed Racer znajdują się tutaj: Speed Racer Demon On Wheels
heros1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wczuj się w baśniowy klimat... Latamy smokiem i siejemy spustoszenie. Sterowanie Strzałki - poruszanie się, myszka - celowanie i strzelanie. Kod do odblokowania drugiego smoka to: dm20056
heros1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Zostałeś wcielony do elitarnej jednostki obronnej. Ruszaj do walki z obcymi i przechodź kolejne plansze.

Sterowanie:
WSAD - poruszanie się
Myszka - strzelanie
S - podnoszenie broni
Spacja - zwolnione tempo
heros1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Przeciągaj odpowiednio elementy i umieść je we właściwych miejscach, by odtworzyć ornament i otwierać magiczne bramy. Pamiętaj, że jesteś ograniczony czasem.
Sterowanie za pomocą myszki.
heros1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wyżyj się na tych spragnionych słupków statystycznych upierdliwcach. No dalej! Przecież ręce aż cię świerzbią! Ulżyj sobie!
Kliknij i przesuń myszką jak najszybciej przez ekran, by wymierzyć policzek. Uderzaj szybko, raz za razem, by zdobyć więcej punktów.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
Gracze online (2):
Polecamy: