reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: hell69

Login: hell69
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 31.03.2012r.
Ost. logowanie: 28.04.2013, 12:01
Punkty: 1 088
Wiek 22
Status offline
Opis

niedziela, 24.03.2013r.

hell69 skomentował
Treść komentarza: oo moje miasto ^^

sobota, 02.02.2013r.

hell69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Długo oczekiwana trzecia odsłona gry Traffic Slam.
Prawdziwa demolka! Graficzne cudeńko!
Dokonaj jak największych zniszczeń przy pomocy swojego samochodu! Rozwalaj autobusy i biura, wykorzystaj detonator!
Zostań prawdziwym mistrzem katastrofy w tej destrukcyjnej grze wyścigowej. Tratuj i rozwalaj wszystko, co napotkasz na swojej drodze - im więcej zniszczeń, tym więcej punktów. Ukończ wybuchowe misje najszybciej, jak to możliwe i nie zapomnij o zbieraniu monet. Gromadź je, aby przekształcić swój pojazd w siejącą zniszczenie maszynę.

Tej nocy karetki będą jeździć tam i z powrotem...
W tej grze chodzi o zbieranie punktów za dokonane zniszczenia. A więc naprzód - podejmij ryzyko i wbij się w ruch uliczny. O tak... użyj detonatora, aby wysadzać obiekty! Zbadaj każdą trasę w poszukiwaniu ukrytych bonusów, aby wznieść swój proces niszczenia na nowe wyżyny.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - detonator
Z - drift
X - użyj przedmiotu
R - resetuj pozycję
C - widok w lusterku wstecznym

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer
hell69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest pokonanie labiryntów w jak najkrótszym czasie.
Sterowanie za pomocą myszki.
hell69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy.
Tym razem mama małpka poszukuje swoich 12-tu, zaginionych Bożo Bożenarodzeniowych, świątecznych symboli ( wymienionych u dołu ekranu gry). Pomóż jej je odnaleźć, gdyż jest już zrozpaczona. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji. Spraw, żeby małpka była zadowolona!
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

niedziela, 09.12.2012r.

hell69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pokonaj wyznaczona trasę, starając się dojechać w jednym kawałku.


sobota, 24.11.2012r.

hell69 skomentował
Treść komentarza: 4/5 lubię serię tej gierki

poniedziałek, 29.10.2012r.

hell69 skomentował
Treść komentarza: taka sobie jak dla mnie 3/5

niedziela, 28.10.2012r.

hell69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wystrzel goblina jak najdalej! Za każde wystrzelenie dostaniesz kasę, za którą masz możliwość zakupu ulepszeń. Walcz do końca, ponieważ znajduje się tam skarb, który chcesz zdobyć.

piątek, 12.10.2012r.

hell69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twórcy Cactus McCoy oraz serii Papa Louie przedstawiają nowatorskie połączenie gry symulacyjnej z RPG oraz przygodówką i bijatyką.

Wcielasz się w osiołka Jacka Smitha, który jest najbardziej cenionym kowalem w okolicy. Zajmujesz się przede wszystkim tworzeniem oręża dla odważnych wojowników. Następnie armia z bronią wyrusza na walkę z potworami, a Ty zbierasz łupy.

Twoim zadaniem jest stworzyć swoją armię i uratować swoje królestwo. Na początku tworzysz miecze i inne bronie tak, żeby Twoi klienci byli zadowoleni. Potem wyruszamy na pojedynki przeciwko złym potworom. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 06.09.2012r.

hell69 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Walki na arenie wracają z jeszcze większą liczbą broni, perków i strojów, jak i nowymi planszami i muzyką, a lokacje z pierwszej części gry również są dostępne. Wejdź i ponownie zmierz się na arenie z hordami przeciwników i zostań Championem Areny.
Podejmuj działania w świecie walk na arenie! Walcz z przeciwnikami w tej kreskówkowej strzelance platformowej i pokaż, kto tu rządzi!.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - strzał
X - dynamit
Polecamy: