reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: hama

Login: hama
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 09.10.2010r.
Ost. logowanie: 17.06.2011, 16:04
Punkty: 362
Wiek 26
Status offline
Opis Pomoc rzeczą świętą. To ja jestem aniołem ;D

poniedziałek, 13.06.2011r.

hama zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Tabicie zaimponować znajomym ze szkoły.
hama zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ubierz księżniczkę na bóstwo.

sobota, 11.06.2011r.

hama zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Stwórz swoją własną postać anime!
hama zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: W tej grze możesz wystroić przyjaciółki Sue.
hama zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Sailor Moon jest najbardziej lubianą bohaterką serii animowanych dla dziewczyn. Będziesz miała możliwość ubrania Sailor Moon i jej przyjaciółki wojowniczki w ich klasyczne stroje.
hama zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Karć swojego chłopaka za złe zachowanie. Nie pozwól mu oglądać się za innymi, bałaganić, pić alkohol i za szybko jeździć.

środa, 08.06.2011r.

hama zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Hmm... Spotkał się ktoś z A&M Naruto? Jeżeli tak to musicie mieć chociaż minimalną wiedzę na temat potężnego klanu Hyuuga z Konoha-Gakure. Na pewno znana jest wam dziedziczka głównej gałęzi klanu - Hinata. Trochę już mniej znaną postacią jest jej młodsza siostra - Hanabi. Co prawda jest (jak twierdzi ich ojciec) lepsza od starszej siostry, jednak nie występuje ona często w A&M Naruto... Mniejsza o to, właśnie ją mamy tutaj ubrać.

wtorek, 31.05.2011r.

hama zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona świetnej gry z serii Papa Louie. Tym razem nasz kochany kucharz otworzył bar szybkiej obsługi, serwujący taco (przysmak kuchni meksykańskiej). Ty wcielasz się w rolę pomocnika a Twoim zadaniem jest obsługa klientów, przygotowywanie tacos oraz sprawienie, żeby kupujący byli zadowoleni.
Pomóż Mitchowi i Maggie przyjmować zamówienia i rozkręcić restaurację. Jeśli będziesz sobie dobrze radzić odblokujesz masę różnych dodatków do potraw takich jak sosy czy polewy. Z czasem będziesz mógł rozbudować nową restaurację o różne udoskonalenia dostępne w sklepie. Jeśli uda Ci się zrobić wrażenie na krytyku kulinarnym otrzymasz specjalną nagrodę. Czy dasz sobie radę?

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Pizzeria oraz Papa's Burgeria i oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

środa, 11.05.2011r.

hama zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: ubierz bohaterki anime K-On

wtorek, 03.05.2011r.

hama zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Ubierz Mulan w kolorowe stroje.
Gracze online (3):
Polecamy: