reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: guner

Login: guner
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.02.2013r.
Ost. logowanie: 10.08.2013, 21:30
Punkty: 197
Wiek
Status offline
Opis

sobota, 10.08.2013r.

guner zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nikogo nie możesz zadeptać!

poniedziałek, 05.08.2013r.

guner zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: MioCraft jest zabawą podobną do Minecraft'a. Znajdź swoją kopalnię zasobów, buduj budynki i stwórz nowy świat w tej fantastycznej grze 3D. Jeśli jesteś fanem Minecraft'a, to na pewno się spodoba. Baw się dobrze!
guner skomentował
Treść komentarza: Głupia, ale coś w niej jest. 3/5

środa, 13.02.2013r.

guner dodał
Opis gry: Czy masz odwagę jeździć po jednej z najtrudniejszych tras motocrossowych? Na pewno! Ale jeśli będziecie jeździć w nocy... Sami zobaczycie!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - restart
guner zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wspaniała strzelanka w technologii 3D. Zasiądź za sterami ogromnego czołgu i wykończ wszystkich wrogów napotkanych na drodze.Zbieraj także fajne bonusy apteczki i monety.

Rozpoczęła się wojna okopowa, a Ty trafiłeś na front w swoim pancernym pojeździe, gotowy, by rozpocząć ofensywę na pełną skalę. Niszcz bunkry, pojazdy i bombowce oraz sabotuj radary wroga w nieprzyjaznym środowisku, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Sterowanie
Myszka - celownik
LPM - strzał
X - zmiana broni / rakieta.
Dokładne sterowanie podane w grze.

wtorek, 12.02.2013r.

guner skomentował
Treść komentarza: oto kody są po angielsku bo je kopiuje : Alpha : Unlocks LaserRifle (Found by mastervb) Beta : Unlocks AutoLaserRifle (Found by Ghundio) Gamma : Unlocks LaserShotgun (Found by mastervb) I dont have time to bleed : Unlocks Anytime (Found by ravenfrost) Call in artillery : Unlocks Airstrike (Found by zell96740) Missile launch detected : Unlocks ABombLauncher (Found by ravenfrost) Bass in your face : Unlocks Soundwaave (Found by Patware) Wash away the rain : Unlocks BlackHoleGenerator (Found by deathcharms) kopiuję żeby było wyżej
guner zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nagi facet został wyrzucony z mieszkania, teraz musi przedrzeć się przez zatłoczoną ulicę niezauważony.
guner zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pamiętacie grę w piłkę wielkim głowami? Tym razem gramy o mistrzostwo strzelając spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki.
Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.

W razie problemów z załadowaniem gry, prosimy odświeżyć stronę (Ctrl+R lub F5) lub otworzyć ją w przeglądarce Firefox.
guner zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w piłkarskim turnieju EURO 2012 jeden na jednego, zaliczaj potężne power up'y i strzelaj ogromnymi głowami znanych piłkarzy spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki.

Okej, Euro rozpoczęte, niestety nie tak, jak większość kibiców sobie tego życzyła. Odwróć losy i poprowadź Polskę do zwycięstwa w turnieju. Tutaj tak samo jak w meczu z Grecją nie dokonasz zmian zawodników.Inne odsłony tej doskonałej gry sportowej znajdują się tutaj: Sport Heads

niedziela, 10.02.2013r.

guner zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zatańcz z Jasiem Fasolą.
Gracze online (2):
Polecamy: