reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gucio23m

Login: gucio23m
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 29.10.2016r.
Ost. logowanie: 31.10.2016, 16:37
Punkty: 48
Wiek
Status offline
Opis

niedziela, 30.10.2016r.

gucio23m zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna odsłona "zabawnej" wersji gry Five Nights at Freddy´s.
gucio23m zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Czy i tym razem uda Ci się przetrwać?
gucio23m skomentowała
Treść komentarza:
gucio23m skomentowała
Treść komentarza: a mi sie nie włączyci
gucio23m zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest powstrzymać włamywacza, który wkradł się do Ciebie, podczas gdy ucinałeś sobie drzemkę w salonie. Klikaj na poszczególne przedmioty i sprawdź czym jesteś w stanie go "skasować". Zobacz, czy znajdziesz wszystkie brutalne, a czasem komiczne sposoby na załatwienie drania!
gucio23m skomentowała
Treść komentarza: to jest zaiebiste k**** mać
gucio23m zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Five Night's at Freddy's pozwalała graczom wcielić się w strażnika pracującego na nocnej zmianie w popularnej restauracji Freddy Fazbear's Pizza słynącej ze swoich animatronicznych maskotek. Legenda miejska głosi, że pewnego dnia w okolicy fast-fooda zaczęły ginąć dzieci.. Bohater mógł przez kilka długich nocy swojej pracy przekonać się, jaka jest prawda. Maskotki każdej nocy ożywały, by polować na samotnego strażnika. Mechanika gry opierała się na sprawnym przeglądaniu kamer, by rozeznać się w położeniu poszczególnych robotów i odpowiednim zarządzaniu dostępnymi zasobami energii elektrycznej.

Teraz sprawa wygląda jeszcze bardziej przerażająco. Restauracja ma zupełnie nowe, przerażające maskotki, a do tego pomieszczenie przeznaczone dla strażnika pozbawione zostało drzwi. Jedynym sposobem na ochronę przed morderczymi robotami jest założenie na twarz maski jednego z nich, gdy zbliżą się do pokoju. Cóż może być bardziej przerażające, niż stanięcie twarzą w twarz z mechanicznym oprawcą?


sobota, 29.10.2016r.

gucio23m skomentowała
Treść komentarza: to jest zaiebiste k****
Gracze online (2):
Polecamy: