reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gubert11

Login: gubert11
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 22.08.2019r.
Ost. logowanie: 24.10.2019, 07:24
Punkty: 206
Wiek 30
Status offline
Opis Loves anime shows, loves games, loves to watch TV shows- that's me :)

czwartek, 24.10.2019r.

gubert11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Paczka poziomów stworzonych przez samych graczy do gry Ricochet Kills. Wyeliminuj cele jak najmniejszą ilością strzałów biorąc pod uwagę możliwość trafień za pomocą rykoszetów. Pamiętaj o ograniczonej liczbie strzałów.
Sterowanie za pomocą myszki.
gubert11 skomentowała
Treść komentarza: Cool 6/5 game
gubert11 skomentowała
Treść komentarza: Wygrałem tę grę! Chłopaki Google 2048 DOTA, pokochacie również tę edycję!
gubert11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy maniacy gry "2048" - nadszedł koniec nieprzespanych nocy i knucia tajnych strategii! W tej wersji możecie korzystać z cudownej opcji cofania i symulacji ruchów. Prawda, że łatwiej?

Twoim zadaniem jest łączyć płytki o tym samym numerze, tak aby dotrzeć do tej o numerze 2048.
gubert11 skomentowała
Treść komentarza: Gdzie mogę zagrać w pierwszą wersję?
gubert11 skomentowała
Treść komentarza: Przypomina mi Bloons TD Uwielbiam to!
gubert11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe? Łatwe jest także
Sterowanie:
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - zmiana koloru kulki
gubert11 skomentowała
Treść komentarza: niesamowite!
gubert11 skomentowała
Treść komentarza: Świetna gra w kij, uwielbiam ją i uwielbiam grać w podobne gry
gubert11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Toy Match to nowa gra logiczna typu „dopasuj 3”, która natychmiast urzeknie Cię kolorową grafiką, fajnymi animacjami i świetną ścieżką dźwiękową. Łatwo się nauczyć mechaniki gry. Dopasuj co najmniej trzy klocki zabawki tego samego koloru, aby usunąć je z planszy.

Kontynuuj dopasowywanie bloków, aż osiągniesz cel poziomu. Układaj puzzle na ponad 1600 poziomach oraz wykonuj codzienne misje i wyzwania! Odkryj mnóstwo fajnych dodatków i prezentów, jakie dają monety i ulepszenia, które pomogą Ci pokonać nawet najbardziej skomplikowane zagadki.

Rozpocznij misję, taką jak poszukiwanie skarbu, aby zdobyć wspaniałe nagrody! Wszystkie te funkcje dodają tyle radości i wyzwań do gry, że z łatwością sprawiają, że jest to obecnie jedna z najlepszych gier typu 3 w rzędzie! Nie marnuj więcej czasu na czytanie tego tekstu i zacznij grać w Toy Match już teraz za darmo!
Gracze online (4):
Polecamy: