reklama
| Login: | grzes |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 10.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 01.11.2013, 18:08 |
| Punkty: | 49 363 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis | Najdawniej zarejestrowany uzytkownik w top 10! Zapraszam wszystkich na Marsz Niepodleglosci! Czolem Wielkiej Polsce! |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Twoim zadaniem jest dotrzeć do czerwonego punktu |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Super grafika, kamera.. czego chcieć więcej? Dla mnie sterowanie mogliby poprawić ;) |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Prześlicznie graficznie wykonana bijatyka.Walka maskotek. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Bijatyka z dużą ilością ciosów, graficznie w stylu Street Fightera |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Różne style do wyboru np.Ninja,Wu Tang...10-ciu przeciwników do pokonania.Sterowanie "A", "S", "D", "W" oraz '' T '', ''Y'' |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Kolejny raz masz okazje wcielic się w kultowego Xiao Xiao |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Jako Bruce Lee eliminujesz przeciwników stających na swojej drodze...Sterowanie: strzałki, oraz klawisze "A", "S", "D", "W" |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Bijatyka w której wcielasz się w bohaterów Dragon Ball'a |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Pomysłowa bijatyka z fajną grafiką. Możliwość grania na 2 graczy. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Zostań czarnyn rycerzem i siej postrach... |