reklama
| Login: | grzes |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 10.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 01.11.2013, 18:08 |
| Punkty: | 49 363 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis | Najdawniej zarejestrowany uzytkownik w top 10! Zapraszam wszystkich na Marsz Niepodleglosci! Czolem Wielkiej Polsce! |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Bardzo fajne dojenie krów. Sterowanie: spacja -dojenie, strzałki - zmiana krowy. Pamiętaj, że pełne wiadro mleka musisz opróżnić do beczki umieszczonej w lewym dolnym rogu. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Broń się przed inwazją potworów za pomocą pułapek rozmieszczonych w różnych miejscach. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Fajowa gra platformowa z ciekawą oprawą graficzną |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Dziobak Joe musi przywrócić dostawy wody do wsi, czy da rade? ;) |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Coś dla fanów gry Cannon Fooder ze starych czasów... czyli między innymi dla mnie :) |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Klasyczna gra planszowa przeniesiona na gre flashowa :) |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Strzelaj kolorowymi kulkami tak aby poznikały i nie doszły do końca trasy... |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Wcielamy się w złodzieja... należy tak się poruszać aby sprzedawca i kamery nas nie złapały na gorącym uczynku ;) |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Jesteś snajperem, masz niewiele czasu aby wykończyć wszystkich swoich przeciwników. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Chodzimy ludzikiem i rozwalamy zombie muchy pszczoły i pająki. Mamy do dyspozycji karabin maszynowy, magnuma i inne bronie. |