reklama
| Login: | grzes |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 10.03.2007r. |
| Ost. logowanie: | 01.11.2013, 18:08 |
| Punkty: | 49 363 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis | Najdawniej zarejestrowany uzytkownik w top 10! Zapraszam wszystkich na Marsz Niepodleglosci! Czolem Wielkiej Polsce! |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Doskoła strzelanka rodem z automatów. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Futurystyczna wersja squasha - traf we wszystkie kwadraciki |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | HICIOR!!! Efekciarska wyżywka !!! Biegnij na maxa - nic Cię nie powstrzyma !!! Ciosy - lewy klawisz myszy |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Doskonała bijatyka z czasów Amigi. Nikogo chyba nie trzeba zachęcać. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Ludzi opanowały demony, zrób czystkę w imię boga... |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Obroń swoją baze przed atakiem obcych wojsk |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Celem gry jest zestrzelenie nadlatujących wrogich samolotów. Celowanie myszką (auto-fire). Przytrzymanie CTRL otwiera specjalne menu z upgrade'ami. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Produkuj czołgi, armie żołnierzy udoskonalej bronie, by zniszczyli bazę nieprzyjaciela. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Pomóż Donkey Kongowi wrzucić banana do beczki ;) |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Rozbijaj latające statki kosmitów.Obroń nas przed inwazją |