reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: grzes

Login: grzes
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.03.2007r.
Ost. logowanie: 01.11.2013, 18:08
Punkty: 49 363
Wiek 31
Status offline
Opis Najdawniej zarejestrowany uzytkownik w top 10! Zapraszam wszystkich na Marsz Niepodleglosci! Czolem Wielkiej Polsce!

środa, 25.07.2012r.

grzes zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nauka parkowania pojazdu.
grzes zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra z Sue związana z zajęciami kuchennymi.
grzes zagłosował
Miniaturka gry: Amoebas Amoebas
(158)
Ocena
(1)
Opis gry: Jesteśmy amebą i musimy łączyć się z innymi amebami, aby stać sie jak najwięksi.
grzes zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna gierka z serii Yeti Sports. Tym razem śnieżną kulą celujemy w pingwina tak, aby trafił w tarczę.
grzes zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wcielasz się w detektywa Monk'a i wykonujesz proste mini gierki.
grzes zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wysadź wszystkie fajerwerki klikając na nie. Czym poźniej je wysadzisz, tym więcej punktów zdobędziesz.
grzes zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra nie tylko dla piromanów, ale i dla tych, którzy teraz pałają złością do całego świata. Podpal wszystkie budynki w mieście, zbieraj paliwo i podpalaj, podpalaj, podpalaj.
grzes zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Doskonały FPP shooter. Tytuł wyjaśnia tyle, że chyba nie muszę nikogo namawiać.
grzes zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kierujemy charakterystyczną postacią i unikamy nadlatujących asteroid. Wraz z przebiegiem rozgrywki gra staje się coraz trudniejsza.
grzes zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: O tym, jak ciężkim wyzwaniem są rzuty "za trzy", możesz teraz przekonać się także i Ty, o ile oczywiście zagrasz w Playground Bomba, program pozwalący wcielić się w rolę utalentowanego koszykarza.
Gra podzielona jest na pięć etapów, w których będziesz miał dokładnie 15 sekund na wykonywanie rzutów. Ograniczony czas należy wykorzystać efektywnie i starać się atakować kosz, ładując w jego kierunku całą serię rzutów (te ostatnie wykonujemy przytrzymując lewy przycisk myszy). Po zakończeniu zmagań program sumuje zdobyte punkty i pozwala się wpisać na listę rekordów (o ile oczywiście osiągnęliśmy przyzwoity wynik).
• nie wymagana znajomość języka
• w internecie dostępna jest lista najlepszych wyników
Gracze online (2):
Polecamy: