reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: giny11

Login: giny11
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 21.01.2011r.
Ost. logowanie: 07.04.2012, 20:40
Punkty: 132
Wiek 21
Status offline
Opis mam11lat

czwartek, 05.04.2012r.

giny11 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Sterujesz dużym misiem, którego zadaniem jest wygranie zawodów tanecznych. W tym celu klikaj odpowiednie strzałki w momencie, gdy znajdują się w małym kwadraciku. Im precyzyjniej to zrobisz, otrzymasz więcej punktów. Przed każdym etapem podany jest próg punktowy, który trzeba przekroczyć, by przedostać się kolejnego levelu.
Sterowanie za pomocą strzałek.
giny11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż małpce przygotować pizzę.
giny11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie jako stylistka.
giny11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Karć swojego chłopaka za złe zachowanie. Nie pozwól mu oglądać się za innymi, bałaganić, pić alkohol i za szybko jeździć.
giny11 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Mieszaj różne zapachy aby stworzyć idealną perfumę.
giny11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jazda ATV na plaży jest naprawdę fantastycznym doświadczeniem. Palmy, piasek i morska bryza dają poczucie relaksu...
Dziewczyny również potrafią jeździć na quadzie! Udowodni to nasza główna bohaterka które postanowiła wybrać się na przejażdżkę po pobliskiej plaży. Pomóż jej pokonać wszystkie czekające na nią przeszkody i dojechać do celu swojej podróży nie przewracając się po drodze. Po drodze postaraj się również zebrać jak największą ilość serc aby zdobyć więcej punktów.

środa, 04.04.2012r.

giny11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jako znudzona sekretarka spróbuj zabić nudę tak żeby szefowa tego nie zauważyła.
giny11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Flo odnowić i prowadzić hotele w całym DinerTown. Przygotuj się na przyjęcie bagaży, obsługę pokoi oraz dostarczenie dodatkowych ręczników i koców. Będziesz musiał ścigać się z czasem, aby zaspokoić potrzeby wszystkich gości i uczynić ich pobyt w hotelu jak najmilszym. Wkrocz w świat gry "Hotel Dash Suite Success", aby przywrócić każdy hotel do jego dawnej świetności!

wtorek, 14.06.2011r.

giny11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Naucz się kilku fryzjerskich sztuczek, ćwicząc wykonanie najlepszych fryzur!
Instrukcja:
Aby ukończyć poziom, wykonaj dokładnie taką fryzurę, jak pokazana na obrazku. Użyj książki ze wskazówkami (Tips & Tricks), aby poznać instrukcje. Kiedy fryzura będzie gotowa, kliknij Done, aby poznać ocenę twojej
giny11 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Odmień wygląd modelki, by pięknie się prezentowała.
Gracze online (1):
Polecamy: