reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: giercowniav13

Login: giercowniav13
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.07.2014r.
Ost. logowanie: 12.05.2016, 16:42
Punkty: 6 025
Wiek 22
Status offline
Opis

czwartek, 12.05.2016r.

giercowniav13 dodał
Opis gry: Ciekawe urozmaicenie klasycznej gry w kółko i krzyżyk. Tutaj prowadzimy aż dziewięć rozgrywek jednocześnie, przy czym od tego, które pole oznaczymy zależy, gdzie będzie mógł swój znak postawić przeciwnik. Czy zdołacie przechytrzyć komputer lub przyjaciela w trybie multiplayer?

poniedziałek, 30.11.2015r.

giercowniav13 dodał
Opis gry: Spróbuj znaleźć wyjście z tej tajemniczej wyspiy znajdującej się na środku oceanu.
giercowniav13 dodał
Opis gry: Wciel się w pikselowego zapaśnika i wyrzuć przeciwników z maty! Sterowanie zawodnikiem jest dosyć toporne, ale kilka przegranych pojedynków wystarczy, aby dojść do wprawy. Do boju!

niedziela, 29.11.2015r.

giercowniav13 dodał
Opis gry: Tym razem wcielamy się w rybę. Pod powierzchnią panują zasady podobne jak w dżungli - silniejszy zjada słabszego. Zaczynamy od małej ryby i pożeramy mniejsze. Trzeba dobrze pogryźć, żeby dobrać się do pieniędzy. za które kupimy większe ryby. Gra cały czas jest tworzona, twórcy planują wersję multiplayer!

piątek, 30.10.2015r.

giercowniav13 dodał
Opis gry: Wciel się w wiedźmę podróżującą na miotle celem zebrania dodatkowego złota. Wymieniaj zarobione pieniądze na ulepszenia, które, być może, pozwolą dolecieć Ci do końca trasy.

środa, 26.08.2015r.

giercowniav13 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona gry, w której mamy za zadanie siać postrach rekinem. Tym razem cała akcja gry toczy się w Los Angeles. Sterując rekinem niszczymy wszystko co stanie na naszej drodze.
giercowniav13 dodał
Opis gry: Powrót do przeszłości, do pojazdów jeszcze z poprzednich epok. Tory wyścigowe czekają na śmiałków, którzy jednym z klasyków zwyciężą w zaciętej rywalizacji. Wszystko w trójwymiarze.

wtorek, 11.08.2015r.

giercowniav13 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Specjalna edycja gry na podstawie animacji pt. "Animator Vs Animation".
Wcielasz się w Animatora flash walczącego z własnym dziełem: Victimem, Killerem, Bestem, The Chosen One
lub w Animacje walczącą z Animatorem.
Sterowanie za pomocą myszki (używaj wszelkich narzędzi z pulpitu).
Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność może się długo ładować.

Dodany zostal tryb:
-Multiplayer
-Survival
-Missions
giercowniav13 dodał
Opis gry: "Candy Ride" wkracza w następną fazę - fazę ponownej konsumpcji. Skrzyżowanie platformówki z grą opartą o zasady fizyki. Twoim zadaniem jest doprowadzić słodycze do dzieciaka z otwartą paszczą. Krótko mówiąc Cukierkowa Jazda.

Nie można skakać, więc będziesz korzystać z różnego rodzaju ramp, przenośników, wiatraków, teleportów, wind, by rozpędzić cukierki i skierować je do małego chłopca. Im więcej cukierków skierujesz, tym więcej punktów uzyskasz.


poniedziałek, 10.08.2015r.

giercowniav13 dodał
Opis gry: Automaty na żetony - nieważne ile masz lat, zawsze kojarzą się z beztroskim dzieciństwem! No i ten klasyczny numer z żyłką, żeby nie stracić zbyt dużo drobnych. Sprawdź, ile razy uda Ci się oszukać maszynę!
Gracze online (6):
Polecamy: