reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: geqon

Login: geqon
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.04.2009r.
Ost. logowanie: 19.06.2018, 18:41
Punkty: 321
Wiek 27
Status offline
Opis

wtorek, 19.06.2018r.

geqon skomentował
Treść komentarza: fajna

czwartek, 04.02.2016r.

geqon skomentował
Miniaturka gry: Lab Lab
(8)
Treść komentarza: O dziwo dobra gierka jak na flashowego klonika dooma jest dość grywalna i przyjemna
geqon zagłosował
Miniaturka gry: Lab Lab
(8)
Ocena
(4)
Opis gry: Jest to strzelanka typu FPS w retro stylu, walcz z mutantami i wydostań się z laboratorium.
geqon zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najlepsza gra tower defense na świecie powraca oferując więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Bloons TD5 ma niesamowite nowe funkcje, w tym wszystkie Twoje ulubione wieże z BTD4 z 8 niesamowitymi aktualizacjami każdej z nich zamiast 4, plus dodatkowo 2 zupełnie nowe wieżyczki.

Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz piąty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc.

Wojska nawodne i powietrzne, znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
geqon zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Druga wersja znanej, prostej i przyjemnjej gierki strategicznej. Ustaw działa tak aby żaden z balonów się nie prześlizgnął. Sterowanie myszką.
geqon zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna gra strategiczna typu Tower Defense. Tym razem za zadanie mamy stawiać wieżyczki, aby zniszczyć balony chcące przedostać sie przez nasze terytorium.

Inne gry z kultowej serii Bloons znajdują się tutaj: Bloons

niedziela, 24.01.2016r.

geqon zagłosował
Miniaturka gry: Doom Doom
(237)
Ocena
(5)
Opis gry: Czy ktoś nie zna gry „Doom”? Wydaje mi się, że tej gry przedstawiać nie trzeba! Wymagany Flash Player w wersji 10.

By wejść w menu naciśnij spację.
geqon zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Znana flashowa śmieszna gierka z latającymi chomikami w roli głównej. Pomóż chomikom w lataniu na jak największą odległość!
geqon skomentował
Treść komentarza: To mnie sie podoba! Nie ma to jak stary dobry Rayman.
geqon zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolorowa platformówka, która dała początek popularnej serii z Raymanem w roli głównej. Nasz sympatyczny bohater wyrusza na pomoc mieszkańcom Krainy Snów, uwięzionym przez podstępnego Mr. Darka. Aby go pokonać musi przemierzyć sześć zróżnicowanych i pełnych niebezpieczeństw światów.
Gracze online (1):
Polecamy: