reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: fringe1994

Login: fringe1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.02.2016r.
Ost. logowanie: 04.10.2020, 12:38
Punkty: 1 021
Wiek 102
Status offline
Opis

środa, 30.09.2020r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jest poranek i musisz wstać do pracy, słyszysz budziki, ale aby się obudzić, musisz zebrać wszystkie zegary i uciec z pokoju, zanim złapią cię duchy głębokiego snu. Będą podążać za każdym twoim krokiem i ostatecznie złapią i sprawią, że wpadniesz w głęboki sen, jeśli nie będziesz ostrożny. Użyj swojej wymarzonej poduszki, aby przejść przez 15 różnych i trudnych poziomów! Powodzenia!
fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nasz drogi przyjaciel Mario jest uwięziony w nieskończonym świecie pełnym setek wrogów gotowych zakończyć jego życie, a jeśli chcesz odnieść zwycięstwo, będziesz musiał pomóc mu pokonać każdego z przeciwników.

Idź tak daleko, jak to możliwe, rzuć wyzwanie sprytowi i dotrzyj do końca bez zapisywania procesu ani razu. Czy jesteś gotowy, aby sprawdzić swoje nerwy? Tylko najbardziej nieustraszeni gracze będą w stanie osiągnąć ostateczny triumf!
fringe1994 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Jak ojciec, taki syn to osobista opowieść o utracie ukochanej osoby. Platformówka 2D, która próbuje zagłębić się w mechanikę relacji między ludźmi.
fringe1994 skomentował
Treść komentarza: Zbugowana, brak angielskiego, źle dobrane kolory elementów w grze.

wtorek, 29.09.2020r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Powinnaś wrócić do domu dużo wcześniej, ale straciłaś czas na zabawę. Teraz wracasz do domu w ciemności. Nie boisz się? Po prostu biegnij i omijaj pająki, nietoperze, bo mogą cię przerazić. Biegnij dalej i nie daj się dosięgnąć wilkowi, który jest w rzeczywistości małym psem. W ciemności wygląda znacznie bardziej groźnie. Powodzenia w tej fantastycznej przygodzie.

poniedziałek, 28.09.2020r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Przygodówka w klimacie horror sci-fi. Budząc się i opuszczając kriokomorę, szybko zdajesz sobie sprawę, że na pokładzie Erebosa coś jest nie tak. Od ciebie zależy, jak to rozgryźć i przeżyć. Czy uda ci się zdobyć wszystkie 6 zakończeń?!
fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Właśnie ukradłeś największy skarb króla Azteków. Teraz jesteś ścigany. Biegnij tak szybko jak potrafisz. Unikaj pni drzew, głazów i starożytnych ruin. Zmieniaj pas, skacz i ślizgaj się ku wolności. Zbieraj skarby po drodze, aby kupować ulepszenia. Jak daleko możesz uciec?
fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Portal GO to platformówka i logiczna gra labiryntowa, w której musisz dotrzeć do wyjścia na każdym poziomie. Jesteś teraz w posiadaniu podręcznego urządzenia portalowego Aperture Science, możesz nim tworzyć własne portale. Uważaj, omijaj lasery i wrogów ukrytych w kostkach. Powodzenia i miłej zabawy!
fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Niesamowita przygodowa platformówka. W lasach Nowej Zelandii zaczęły pojawiać się czujące nasiona. Graj jako ziarno i kontroluj różne stworzenia roślinne z unikalnymi zdolnościami. Rozwiązuj zagadki, aby przejść przez las, podczas gdy ludzkość próbuje zrozumieć sytuację.środa, 16.09.2020r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Jesteś Plume, dziwnym stworzeniem, które właśnie obudziło się po hibernacji przez... Cóż, nikt nie wie, jak długo. Jednak wydaje się, że tylko ty nie śpisz. Co oznacza, że będziesz musiał eksplorować świat w poszukiwaniu sposobu na obudzenie wszystkich innych.
Gracze online (6):
Polecamy: