reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: fisio98

Login: fisio98
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.04.2011r.
Ost. logowanie: 19.10.2021, 14:25
Punkty: 236
Wiek 23
Status offline
Opis

poniedziałek, 12.08.2013r.

fisio98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Długo oczekiwany sequel Crush the Castle już jest! Pomóż królowi udowodnić swoją siłę, podróżując przez wiele dziwnych krain w celu kruszenia setek zamków z dużych broni oblężniczych (takich jak trebusz, katapulta i balista).

Podróżuj wraz z królem i sprawdź jak daleko król się posunie, aby zaimponować i zdobyć Lady Catapult'ę i zrobić z niej swoją królową.

Sterowanie za pomocą myszki.
Spacja - aby zmienić perspektywę kamery
Naciśnij P, aby wstrzymać poziom.
Naciśnij klawisz R, aby zrestartować poziom.

piątek, 02.11.2012r.

fisio98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga część gry w której zasiadasz za kierownicą tira i wyruszasz w trasę. Ulepszaj swoją ciężarówkę, aby szybciej dotrzeć do celu.

Zatrzymuj się na stacji benzynowej, by uzupełnić paliwo, przy "Fast Food'dzie", aby zaspokoić głód i pod warsztatem, by zreperować maszynę.

Sterowanie za pomocą strzałek.

czwartek, 01.11.2012r.

fisio98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w wyścigu aut amerykańskich i pokaż kto jest najszybszy na torze. Zarobione w zawodach fundusze inwestuj w ulepszenia.

wtorek, 28.08.2012r.

fisio98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jupiter, jeden z najstarszych Rzymskich bogów, znudzony swoją robotą, postanowił przejść na emeryturę. Bogowie wybrali Ciebie na jego następcę, pod warunkiem że udowodnisz że jesteś godzien tej posady! Aby udowodnić innym, że jesteś godny objąć to zaszczytne stanowisko musisz dowieść swoich umiejętności i poprowadzić jedno z miast. Wznoś świątyni i inne budowle, zadbaj o to aby jego mieszkańcy mieli co jeść, zbieraj surowce i rozwijaj ekonomię.. Jednakże nie każdemu bogu się to podoba. Bóg wojny – Mars wścieka się za każdym razem gdy ktoś wymawia Twoje imię.

piątek, 17.08.2012r.

fisio98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przemieszczaj się pomiędzy bąbelkami i rozwijaj swój pojazd. Eksplorując kolejne bąble ulepszaj swoją broń.
fisio98 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wznowienie akcji przeciw łamaniu netykiety.

Ostatnimi czasy wszyscy mogliśmy zauważyć, że na naszą bombową stronę zaczynają wchodzić Pokemony, tudzież inne stworzenia o podobnym IQ. Nowością są Tele-tubisie namawiający do rzekomo darmowych doładowań telefonów. Na domiar tego zaczynają spamować komentarze swoimi linkami zachęcającymi do odwiedzania stron mających na celu (delikatnie mówiąc) robienie ludziom wody z mózgu i zrobienia z nich Pokemonów lub mózgotrzepów. O tym jak groźnie jest owe zjawisko możecie się przekonać zaglądając na owe strony: Miejski Słownik Slangu i Mowy potocznej oraz Nonsensopedia

W związku z zaistniałą sytuacją rozpoczynamy akcję pt. "Jesteś Pokemonem - pomachaj ogonem, sp...adaj stąd balonem" oraz "Jesteś Tele-tubisiem - nie spamuj, lepiej weź telefon, włącz wibracje i powibruj się ze swoim misiem" mającą na celu wyplewienia owych zachowań na naszym wspólnym serwisie.

W związku z powyższym każdy Pokemon lub jakiś inny mutant umieszczający wspomniane linki dostanie 365-to dniowego bana na komentowanie gier, a jego wszystkie wypowiedzi, solucje, komentarze zostaną usunięte licząc od dnia rejestracji na giercownia.pl.

Sprawa tyczy się także "ułomnych" wklejających w komentarze bzdury typu: "Zobaczcie znalazłem(am) www.DarmoweDoladowanie.xx Myślałam że to jakieś oszustwo, ale jednak działa, nie musimy wysyłać żadnych SMSów. Chciałam się podzielić tym tylko tutaj " oraz umieszczających wszelkiego rodzaju klątwy czy łańcuszki typu: spoliczkuj się 10 razy, wyjrzyj za okno i pocałuj się w ..., a potem roześlij to 1000 razy, a będziesz miał nocne zmazy. Naprawdę nie wiemy skąd ci "ludzie" się biorą? Jeśli ktoś zna odpowiedź, to z chęcią ją przeczytamy. Jeśli akcja przyniesie umiarkowany skutek banowanie będzie całoroczne czyli 365-cio dniowe.

Jak wiecie linki tego typu staramy się usuwać natychmiastowo, ale na wszelki wypadek prosimy je zaminusowywać.

Pozdrawiamy serdecznie
Administracja serwisu giercownia.pl

niedziela, 13.05.2012r.

fisio98 skomentował
Treść komentarza: RB oznacza Red Bloons, a E nie wiem, ale wiem, że to jest to co napisał matrix1997

poniedziałek, 23.04.2012r.

fisio98 skomentował
Treść komentarza: "Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.", taka informacja, dla ludzi, którzy czytają tylko komentarze, a nie opis gry. Bardzo przyjemna, 5/5

wtorek, 10.04.2012r.

fisio98 skomentował
Treść komentarza: Fajna 5/5 i do ulu

środa, 04.04.2012r.

fisio98 skomentował
Treść komentarza: ;-<
Polecamy: