reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: filipicjusz96

Login: filipicjusz96
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.12.2007r.
Ost. logowanie: 18.09.2019, 11:31
Punkty: 2 624
Wiek 24
Status offline
Opis

sobota, 05.09.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wielki las jest atakowany przez potwory. Jako najlepszy łucznik w całym królestwie musisz ich powstrzymać. Zabijaj potwory zdobywaj doświadczenie i złoto za które wykupisz ulepszenia swojej postaci.

środa, 08.07.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Długo oczekiwana kolejna część gry Burrito Bison.
Po ucieczce z Candy Land'u (krainy pełnej gumowych misiów) Bizon postanowia uczcić to robiąc przepyszne burrito. Jak się jednak okazuje przy kasie sklepowej, jego portfel gdzieś zaginął i najprawdopodobniej jest to sprawa żelowych misiów...
Poślij bizona na jak najdalszą odległość! Rozbijaj gumisie, zbieraj monety i kupuj ulepszenia dążąc do powrotu na prerie.
Sterowanie za pomocą myszki lub spacji.
Życzę miłej gry.

piątek, 19.06.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wkrocz do magicznego świata Trinitas i stań na przeciw złym goblinom, rycerzom oraz innym stworzeniom. Za zdobyte fundusze dokonuj ulepszeń.

poniedziałek, 25.05.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ten mądry czarodziej chce stworzyć nowy, potężny artefakt, ale przydałaby mu się twoja pomoc.

środa, 13.05.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zabawa typu point&click. Po odzyskaniu skrzydeł zostałeś podejrzany o pozbycie się szatana. W skutek jego zaginięcia różnica między dobrem i złem została zatarta, a Ziemia i piekło pogrążyły się w chaosie.

Belial odzyskał już na powierzchni ziemi swoje wszystkie atrybuty i może w pełni z nich korzystać w dalszej przygodzie. Może latać, używać ogona, piorunów lub ognia. Teraz pragnie tylko wrócić do piekła i dokonać zemsty.

Szukaj przedmiotów, używaj ich w odpowiednich miejscach, rozmawiaj z różnymi postaciami i w końcu postaraj się powrócić do piekła.

Wcześniejsze przygody naszego ulubionego bohatera znajdziecie klikając tutaj: Belial Chapter 1

niedziela, 10.05.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny raz wciel się w potężnego rycerza i powstań jako bohater do walki przeciwko złu, aby przynieść pokój na wszystkich ziemiach. Świat Cię potrzebuje!

Tysiąc lat temu przed erą zombi nie żyli bohaterowie, którzy znali technologię - liczyła się tylko siła ciała i umysłu oraz dobrze naostrzony oręż, który służył do walki z nieustającym zagrożeniem.

piątek, 01.05.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Niszcz i wyprzedzaj swoich przeciwników, by dojechać na metę jako pierwszy, za zdobyte w grze fundusze kupuj nowe samochody i ulepszenia.

poniedziałek, 27.04.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Trzecia odsłona surrealistycznej gry typu escape osadzonej w surrealistycznym świecie zwanym Nekra Psaria, w którym kontynuujemy unikalną przygodę.

wtorek, 07.04.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rycerz powraca, potężny jak nigdy wcześniej! Trzecia odsłona Sentry Knight oferuje nowe zaklęcia, talenty, uaktualnienia oraz nowe zwierzęta do oswojenia. Przygotuj się na podróż po 3 kontynentach pełnych przeciwników, questów i bossów.

Gra twórców wielokrotnie nagradzanej "Mythic Fort Defense" oraz wysoko ocenianej "Siege Knight" będąca ich duchowym następcą.

Wciel się w rolę samotnego obrońcy królestwa i podejmij walkę z nacierającymi hordami mitycznych stworzeń.
Podróżuj przez piękne, ręcznie rysowane światy, tocz bitwy z unikalnymi bossami, z których każdy posiada własne zdolności i ataki. Strzelaj, wysadzaj, zamrażaj, pal i niszcz swoich wrogów przy pomocy wielu unikalnych czarów. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

W skrócie: mnóstwo czarów, mnóstwo unikalnych opcji i mnóstwo zabawy!

niedziela, 05.04.2015r.

filipicjusz96 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Za pomocy pistoletu snajperskiego obroń swoją pozycję i zlikwiduj zbliżające się hordy zombie. Realizuj cele, aby przejść do następnej rundy. Odblokuj tryb Survival po zakończeniu wszystkich 12 poziomów!
Gracze online (2):
Polecamy: