reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: emaster

Login: emaster
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.01.2010r.
Ost. logowanie: 16.01.2021, 14:47
Punkty: 1 264
Wiek 38
Status offline
Opis

sobota, 01.07.2017r.

emaster zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Trwa wojna ludzkości ze zhackowanymi robotami. Strategicznie wybieraj swoich członków oddziałów, uaktualniaj swoje umiejętności, wykorzystaj wszystkie swoje unikalne zdolności i zniszcz armię szalonych robotów.
emaster skomentował
Treść komentarza: to jest Minecraft 2D
emaster zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W końcu doczekaliśmy się ulepszonej wersji wspaniałej gry Orion Sandbox! Musisz przetrwać w dziewiczym świecie, zbierając materiały, narzędzia i zbroje, tworząc improwizowane schroniska, pomyślnie wypełniając misje, odkrywając skarby, i tak dalej. Planeta wygląda jak raj w ciągu dnia, ale gdy nadchodzi noc, ciemność może skrywać okrutne stworzenia i straszne tajemnice ... Ukształtuj świat tak, jak chcesz! Czy będziesz w stanie przetrwać na tej dziwnej planecie?

Przeżyj niesamowite przygody, odkrywając niesamowity świat Oriona. Twoim zadaniem jest przetrwanie każdej nocy poprzez gromadzenie niezbędnych zasobów, takich jak drewno, kamień, narzędzia rzemieślnicze do budowy schronów. Odkrywania wiele miejsc, takich jak lochy, aby znaleźć skarby i cenne materiały do produkcji broni i zbroi dla swojej postaci. Powodzenia!

Uwaga, ze względu na złożoność gry i jej rozbudowany świat, gra długo ładuje się.

środa, 03.05.2017r.

emaster skomentował
Treść komentarza: no mi9 tez moze to jest koniec gry ^^

sobota, 01.04.2017r.

emaster zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wyspa pełna jest terrorystów. Dołącz do tych dzielnych bohaterówi pomóż im przywrócić porządek na wyspie. Możesz kupić bronie takie jak bazooka i karabiny maszynowe między poziomami.

piątek, 06.01.2017r.

emaster skomentował
Treść komentarza: 11.10.2014, godz. 17.05 napisałem ze mam 34 lvl po ponad dwuch latach grania oczewiscie od czasu do czasu mam teraz max lvl 100

niedziela, 27.11.2016r.

emaster zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w epickich bitwach w walce o panowanie nad królestwem. Wybierz po której stronie chcesz walczyć, wydawaj wyraźne rozkazy dla swych wojsk i sprawdź swoje zdolności przywódcze.
emaster skomentował
Treść komentarza: dlaczego sie nie da?

sobota, 10.10.2015r.

emaster skomentował
Treść komentarza: co za syf
emaster zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Złe stworzenia chcą okraść magiczny gaj, a Twoim zadaniem jest je powstrzymać.
Masz do wyboru trzy opcje wież bazowych. Kiełki są tanie, szybkie i mogą strzelać daleko. Wieże Aqua (wodne) są droższe, ale warte każdego grosza w aktualizacji do spowolnienia atakujących. Najdroższe i potężne są wieże Rock (skalne), ale będziesz musiał poczekać chwilę przed uaktualnieniem tych potężnych obrońców. Po kilku poziomach można odblokować możliwość badań nad lepszymi wieżami, które będziesz musiał robić ponownie na każdej nowej mapie. Brzmi prosto, prawda? Ale bez wątpienia najlepsza bronią jest [spacja], co stawia grę w zwolnionym tempie i daje trochę wytchnienia.
Gracze online (2):
Polecamy: