reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: elwir

Login: elwir
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 30.12.2009r.
Ost. logowanie: 01.09.2023, 03:04
Punkty: 3 603
Wiek 20
Status offline
Opis hejunia

piątek, 18.08.2023r.

elwir zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Five Night's at Freddy's pozwalała graczom wcielić się w strażnika pracującego na nocnej zmianie w popularnej restauracji Freddy Fazbear's Pizza słynącej ze swoich animatronicznych maskotek. Legenda miejska głosi, że pewnego dnia w okolicy fast-fooda zaczęły ginąć dzieci.. Bohater mógł przez kilka długich nocy swojej pracy przekonać się, jaka jest prawda. Maskotki każdej nocy ożywały, by polować na samotnego strażnika. Mechanika gry opierała się na sprawnym przeglądaniu kamer, by rozeznać się w położeniu poszczególnych robotów i odpowiednim zarządzaniu dostępnymi zasobami energii elektrycznej.

Teraz sprawa wygląda jeszcze bardziej przerażająco. Restauracja ma zupełnie nowe, przerażające maskotki, a do tego pomieszczenie przeznaczone dla strażnika pozbawione zostało drzwi. Jedynym sposobem na ochronę przed morderczymi robotami jest założenie na twarz maski jednego z nich, gdy zbliżą się do pokoju. Cóż może być bardziej przerażające, niż stanięcie twarzą w twarz z mechanicznym oprawcą?

elwir skomentowała
Treść komentarza: wooow fnaf mega super pozdrawiam fryderyka fazmisia
elwir zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź, czy masz zadatki na alchemika! Zacznij od 4 podstawowych elementów: powietrza, wody, ognia i ziemi. Połączyć je ze sobą, aby utworzyć bardziej złożone elementy.
elwir skomentowała
Treść komentarza: super gra 5/5 gwiazdek przeszlam cala, idealnie opisuje rok 2020 :00000
elwir zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra 2020 to pomysłowa gra o szalonym roku 2020. Roku, w którym było tak wiele rzeczy, które zmieniły świat oraz paradygmaty, które od razu działają w każdym możliwym scenariuszu.
W tej grze rozegrasz wszystkie najważniejsze wydarzenia 2020 roku, takie jak Wielkie Pożary w Australii, Covid-19, Krach Na Giełdzie, Kwarantannę, Światową Popularyzację Tiktoka i Wybory w USA, wszystkie te scenariusze w tej jednej grze. Baw się dobrze!

poniedziałek, 21.12.2020r.

elwir skomentowała
Treść komentarza: super gra
elwir zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X, czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay

piątek, 24.04.2020r.

elwir zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż małej bohaterce zwanej Moon w jej magicznej podróży. Kombinuj i przestawiaj elementy na planszy tak, by Moon zebrała wszystkie gwiazdki i dotarła do celu. W twojej podróży będzie Ci pomagać Pomocna Dłoń.

poniedziałek, 20.04.2020r.

elwir zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Po raz kolejny możesz wykreować dla siebie avatar. Do wyboru masz mnóstwo opcji: od różnorodnych ciuszków, po interesujące fryzury i dodatki. Jak będzie wyglądała Twoja postać?

czwartek, 19.04.2018r.

elwir zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra platformowa podobna do gry This Is The Only Level. Pokonaj kotem szereg różnych poziomów unikając przeszkód i dotrzyj do wyjścia.

Sterowanie za pomocą strzałek. Spacja - reset.
Gracze online (3):
Polecamy: